Antiek Frans infanteriegeweer met bajonet. Model 1874, system Gras. Afmeting: 131 cm/66 cm. In goede staat.
Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.
Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Koppel Engelse antieke vuursteen pistolen. Stanton London met gravering en koperdraad inleg in mahonie kolf. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Authentieke USA Lancaster bommenwerper richtingsmeter. Type: 6A/1302. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.
Authentiek Spitfire vliegtuig compas. Type P.8.M. No.: 135458 B. Afmeting: 8 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Authentieke Duitse bommenwerper hoogtemeter (bakeliet). R. Fuess Berlin Steglitz Höhenschreiber. Afmeting: 16 x 10 x 23 cm. In goede staat.
Lot van drie Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits geëmailleerd reclamebord. Derde Rijk N.S.D.A.P. Beschadigd. Afmeting: 80 x 65 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse bajonet. W.D. 3967/2. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse sabel. Gemerkt V met kroon. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.
Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.
Decoratief bronzen kanon met annotatie 1670. Circa 1930. Afmeting: 30 x 90 x 30 cm. In goede staat.
Vijf maal diverse dolken/machette en bajonets. WO II. Afmeting: 30 x 61 cm. In goede staat.
Mooie Indonesische kris met figuur met slagtanden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 46 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische krissen. Eerste helft 20e eeuw. Eén bewerkte schede. Afmeting: 52 - 54 cm. Beide in goede staat.
Antieke Duitse sabel. Aug. + Alb. Schnitzler Solingen. Bronzen met houten heft. Met plated schede. Afmeting: L 96 cm. In goede staat.
Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws sabel met lederen schede. IJzeren heft. Originele patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.