Zilveren hanger en oorknoppen, 925/000, met een ovale vorm versierd met hamerslag bewerking. De hanger is tevens voorzien van een krul. lengte 6 cm en 3,5cm. ca 9,5 gram. In goede staat
Twee antieke tegels. Eén maal 17e eeuw, met ridder. Eén maal 18e eeuw, figuren in landschap. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matige staat.
Twee colliers met zwarte stenen en een paar oorhangers met geslepen zwarte stenen.
Gladde zilveren viventy ring, 925/000, met opstaande rand. breedte 6 mm. ø51. ca 9 gram Nieuw
Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw
Twee vergulde broches, één broche uit 2 in elkaar gemaakte ovale ringen versierd met parel en blauwe steentjes en één staafbroche met geruwde bewerking versierd met een roze steentje. 40-45 mm.
Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Twee grote oude Chinese natuurstenen amuletten met draken en vazen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde terracotta plaquette door H. Bucher. Eén chip. Afmeting: 22 x 22 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud/antiek kristal/glas. Bestaande uit: Gegraveerde met zilveren rand karaf (aanslag). Glazen karaf met plated houder. Bonbon-dekselschaal. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Vier maal oud/antiek porselein. Wien etc. Bestaande uit: Vaasje Wien Augarten, melkkannetje Wien Augarten, bloempot Wien Augarten, gelobt schaaltje, zwaardteken, handbeschilderd. Eén chip. Afmeting: 9...
Grote zilveren broche met steen met aders, soort houtsteen. 4x7 cm ca 21 gram. In goede staat
Lot met 10 zilveren bedels en 2 letterbroches. totaal ca 20 gram.
Zilveren armband met 10 dubbeltjes van voor 1942, geklemd in zetkasten. 18 cm. ca 21 gram. In goede staat
Zilveren armband met bollen, 835/000. Schakelarmband met halve bollen. Breedte 8 mm. lengte 20 cm, met haaksluiting. ca 13,2 gram. In goede staat
Goud op zilveren medaillon, 925/000, ovaal model met rode steen. 22x40mm, inclusief oog. Deukje in.
Brede goud op zilveren ring, 925/000, met een grote ronde zirconia in het midden en aan weerskanten een band met 3 prinses geslepen zirconia's. Breedte ring 12 mm. ø 54. Nieuw
Grove goud op zilveren ring, 925/000, met parel en zirconia's. Bollopende ring met in het midden een parel, ø 10 mm, met aan weerskanten een zirconia. ø 59 ca 11,3 gram. In goede staat
Twee zilveren V-vormige hangers, 925/000, met parel aan een stalencollier. The joy of victoty.