Zeldzaam groot antiek bronzen figuur. Barye Fils. 1839 - 1882. Arabier te paard, op marmeren basement. Mooie patina. Afmeting: 63 x 45 x 20 cm. In zeer goede staat.
Bronzen, goudkleurig beeld Daphne. Voorstellend een naakte staande dame. Geheel staand op houten voet. Beeld is gesigneerd J.P.Alioth. 21e Eeuw. Afmeting: 104 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld. Ongesigneerd. Circa 1900. Twee vechtende jaguars. Afmeting: 27 x 52 x 30 cm. In goede staat.
Bronzen danseres op marmeren basement. Door Duray. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Groot antiek Maria beeld met kindje Jezus. Gips, gepolychromeerd. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.
2x Weens brons. Circa 1900. 1x Kameel met figuur en kar met vat geheel los staand opPerzisch kleed. Afmeting: 17,5x11x5cm In goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur met kameel op Perzisch kleed. Circa 1900. Gemerkt Austria. Met originele polychromie. Afmeting: 6 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.