Zilveren miniatuur 'man met fiets", 835/000. Man staande naast een antieke fiets geplaatst op zilveren plaat. MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven jl.:U:1979. 53x36x50mm, ca 35 gram. In goede staat
Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...
Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.
Zeer mooie geelgouden 750/000 briljant ring met Zuidzee parel ø 12 mm. en 33 briljanten ca. 0,34 karaat. TW/VS, ø 55, ca. 6,0 g.
Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren breischede aan jasseronketting, 833/000, lang model met diverse bewerkingen, voorzien van jasseronketting. MT.: Reitsma, Heerenveen, ca 1860. Lengte 19 cm. ca 38 gram. In goede staat
Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat
Zilveren koffiekan, 835/000, Empire-stijl, Ovaal model met filetranden, geplaatst op een ovale voet met filetrand. Voorzien van een scharnierend deksel met zwartre rozet met een zilveren pijnappel. M...
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.
Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.
Collier van parels met gouden hanger, 585/000, met blauw opaal. Collier van zoetwater parels, in grijstinten, ø 7 mm, voorzien van grote gouden hanger met geschulpte rand en getrembleerde bewerking be...
Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 78x42x26 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaars, Deens >830, Hoekig model met opliggende filetrand op de voet en een uitlopende vierkante zuil. 8x8x15cm. Met gevulde voet. In goede staat.
Lot met 10 zilveren lepels en een schaaltje, 833/000. 9 Zilveren koffielepels en een suikerschep met gecontourneerde steel met opengewerkt biedermeier motief versierd met gravures. MT.:Willem Frederi...
Mooie witgouden herenring met briljanten, 585/000. Brede witgouden ring met in het midden een vierkant , bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,10 crt.. De randen, zowel aan de bovenkant als aan...
Zilveren bonbonniere, 833/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde schaal gemaakt uit een rand met gezaagde voorstellingen van figuren in het bos en van een landschap met boerderij. Versierd met opgesol...
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.
Gladde zilveren rechthoekige doos, 925/000, Engels, met houten interieur. Rechthoekige doos voorzien van afgeronde hoeken en een wat bollopend scharnierend deksel. Op de deksel staat een gravure van e...
Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afmeting. 74x55x80 cm. In goede staat.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw.Afmeting 103x90x52cm.
In zeer goede...
Mooi lot divers plated, 20e eeuw. Bestaande onder andere uit: Theebussen, schalen, kannen, kelken etc... In goede staat. Afmeting, circa: 12-30 cm.
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.
Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In goede staa...
Witgouden hanger 750/000 met briljant en een Tahiti parel. Langwerpige hanger bezet met 28 diamanten ca. 0.13 crt. en onderaan een zeer fraaie Tahiti parel ø 12/13 mm., Lengte 3 cm. Nieuw met certific...
Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.
Ring, 333/000, met cultivé parel. Oplopende ring met in het midden een cultivé parel, ø 6 mm. De ring heeft een geponsde bewerking aan de zijkanten. ø 59, ca 2,9 gram. In goede staat
Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.
Snuifdoos, rechthoekig, koper versierd met turkoois en zilveropleg, BWG, 6,5x4,5x3cm. In goede staat
Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat
Davo insteekalbum. Met postfris 50-er, 60-er, 70-er, 80-er en 90-er jaren. Waaronder doorlopende series Beatrix met hoge waarden + veel blocs.
Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen Afmeting 53x37x 47(72cm). In goede staat
Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afmeting. 62x107x103. In goede staat.
Kavel van 11 bijzondere zilveren ijslepels met getorste steel met bolknop en ronde bak met florale graveringen en exportkeur, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1890, 835/000, ca. 138gr.L. 10,...
Zilveren collier, 925/000, met grote markiesvormige schakels verbonden door ovale ronde schakels. Lengte 45 cm. ca 29 gram. Nieuw
Kok. Stilleven met fruit, bloemenvaas etc. . Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Kralen beursje met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde beugel met gegraveerde versieringen bestaande uit krullen, bladmotief en gepionteleerde ruiten. Gerestaureerde breuk bij de zijde van de dr...
Oud Perzisch kleed met florale decors, in aardetinten. Afmeting: 124 x 196 cm. In goede staat.
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors. Afmeting: 220 x 140 cm. In goede staat.
Oude xporseleinen pop. Repro Kammer en Reinhardt Simon en Halbig Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger + vrouwen voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Kleur: rood etc. met florale decors. Afmeting: 103 x 151 cm. en 215 x 137 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote marmeren Louis Seize pendule. Circa: 1780. Pendule heeft vuurvergulde bronzen versieringen, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. 'Deverberia A. Paria'. Achterrand bij uurw...
Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca L.29 cm. Gerestaureerd.
Daniels. 21e Eeuw. 'Vissers aan de waterkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke houtgesneden Schwarzwald klokkenstel met fijn gesneden roofvogel en gemsen familie. Circa 1890. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 51 - 66 cm. In goede staat.
Twee grote antieke zigeuner figuren, ca: 1900. Houten strijkstok gebroken, uiteinde viool gelijmd. Afmeting: 66 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Anneke Boot (reproductie). 'Frans landschap', in mooie lijst. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Ruurd Hallema (Borne), 1954 Munstergeleen. Bronzen sculptuur op marmeren basement. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Zilveren gebakstang 835/000, met opengewerkte florale bak en florale poten bekroond met gezichten, keurkamer Arnhem, jl.: W:1931 ca. 53gr. L.19cm.
Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. Landarbeiders en vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting . 81x97 cm. In goede staat
Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Geelgouden broche , 585/000 met granaat. Fijne ronde broche met 3 randen met gefacetteerde granaten. ø 28 mm ca. 3 gr.
Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afmeting. 35x40 cm. In goede staat
Lot met zilveren bestek, 835/000, bestaande uit een sauslepel, princes, botermesje, Haags lofje, 2 kleine botermesjes Hollands glad, 2 vleesvorkjes met palmetsteel, een suikerschep met hartvorm, suike...
Bijzonder compleet zilveren oorijzer, 835/000, met bijbehorende stiften, spelden en mutsen en typische Friese uiteinden. MT.: Fokke Hofman, Kollum jl.: M:1871. Kleine restauratie plekjes, deukjes en ...
Antieke Franse messing pendule, Neo Renaissance. Circa: 1880. Met emaille cartouches, origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (glaasje mist). Afmeting: 43 cm. In goede staat.
H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat
Fantasie pendule. Gemaakt van antieke klokken-delen, brons en marmer. 19e-20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 30x14x27 cm. In goede staat.
Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 36x25 cm. In goede staat
Antieke Duitse eikenhouten Junghans tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gangstaven. Kwartier-slag en silent functie, circa 1910. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, met bewerkte rand en een beschilderde wijzerplaat met landschap. Merk Rubens & Co. ø 45 mm. Mechanisch Werkend.
Kristallen theebus met geslepen decor voorzien van een kraag en dop voorzien van biedermeier gravures. Dop wat gedeukt. ø10x15cm. In goede staat.
Grote kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schaal met geschulpte rand en ruitslijpsel, met ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. Met minimale chip. ø26x20 cm.
Zilveren 800/000 rond kluwenbakje, opengewerkte bovenrand met honingraad motief, middenrand met spijlen, dichte bodem en belastingkeur, ca. 39 gr. ø7,5cm
Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met floraal- en vogel decor. Afmeting. 27.5 x 12 cm. ø . In goede staat
Chinees Imari porseleinen trekpot (tuit gelijmd, haarscheur + chips deksel). 18e Eeuw. Afmeting: 12,3 x 15,2 x 9,5 cm ø.
Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting versierd met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormi...
Antieke Franse messing cartel wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek bureauklokje van compositie metaal. Ca. 1900. 'Jongen speelt bandoneon'. Afmeting: H. 21 cm. In goede staat.
Zilveren servet- en vingerdoekring, 835/000, beiden met inscriptie "Oot 20-8-49" MT.: Zilverfabriek Voorburg. ø3-5cm totaal ca 43 gram.
Mysterieus klokje. Junghans-stijl (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met landschappen decors (één chip). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afmeting. 45 cm. In goede staat.
Franse vergulde houtgestoken Louis Seize barometer met thermometer, 19e eeuw. Originele vergulding. Afmeting .L. 95 cm. In goede staat.
Lot met 12 zilveren lepels, 835/000, 10 theelepels en een suikerlepel, model puntfilet, en een koffielepel, strak model. Totaal ca 184 gram. In goede staat
Twee oude Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal met fruit decor. Eén maal met landschap- en paradijsvogel decor. Afmeting: 40 x 27 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. en gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden met haan in tuin en coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren gedenklepel, 833/000, met puntbak en getorste steel. Voorzien van een gecontourneerd steeleinde versierd met floraal graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:B: 1911. 22 cm. Voorzien van gr...
Zeldzaam smeedijzeren kistje met familiewapen. In Renaissance stijl. Historisme, circa 1880. Met slot en sleutel,. Overslagbeugels frontzijde weg. Eén stukje afgebroken. Afmeting: 20 x 33 x 17 cm. In ...
Zeven maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Maaltijd verdeelschaal met blauwe glazuur, florale decors en goudrand (gemerkt). In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft halfuur-slag met maanstand. Afmeting. H.34 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden hanger, 585/000 met diamanten. Ovale fantasie hanger, organisch van vorm, bezet met diverse briljant geslepen diamanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm. Nieuw
Antiek Russisch gietijzeren opengewerkt kistje. Circa: 1900. Met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 18,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.
Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gong spiralen, 2e helft 20e eeuw Afmeting: 201x41x24cm. In goede staat
Tien delen Japans porselein met figuren decors (gemerkt). 19e Eeuw. Twee kop en schotels, zes losse schotels met geschulpte omranding (één chip) Afmeting. 6.5 x13 cm. ø . In goede staat
Vroeg 19e eeuwse Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat , spiegels en wekkerfunctie. Afmeting. 144 cm. In zeer goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4cm, en een hoefsmid met paard op een zilveren gek...
Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.
Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19x17x12 cm ø.In goede staat