Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

P.C. Westenberg, Hollands binnenhof met figuren
Startprijs 500 EUR

P.C. Westenberg. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands binnenhof met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram A.K., Stilleven
Startprijs 500 EUR

Monogram A.K. 19e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemen. Met origineel vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 35,5 cm. In goede staat.

D.H.W. Filarski, Kleurrijk bosgezicht
Startprijs 500 EUR

D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Kleurrijk bosgezicht. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.

J. van Mourik, Landarbeiders met paardenspan
Startprijs 500 EUR

Groot werk van Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Landarbeiders met paardenspan. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting H 96 x B 119 cm. In goede staat.

Willem Heugtenburch, Hollands wintergezicht
Startprijs 500 EUR

Willem Heugtenburch. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht, naar romantisch voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

J.H.S. de Haas, Landschap met koeien
Startprijs 500 EUR

J.H.S. de Haas. 1832 - 1908. Hollandse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 71 x B 101 cm. In goede staat.

Monogram + 1889, Hollands stadsgezicht (Volendam of Marken)
Startprijs 500 EUR

Monogram + 1889. Hollandse School. Hollands stadsgezicht met figuren. Volendam of Marken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Ype Wenning, Oudewater in de winter
Startprijs 500 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Oudewater in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Wim Izaks, Abstract
Startprijs 500 EUR

Wim Izaks. Ongesigneerd. 1950 - 1989. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Symphoniom speeldoos, 1890
Startprijs 500 EUR

Prachtige, antieke notenhouten Symphonion speeldoos met floraal intarsia. Duitsland. Circa 1890. Afmeting: 25 x 41 x 45 cm. In zeer goede staat.

2x Groot zandstenen beeld, H 180 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee zeer grote zandstenen beelden. Voorstellende, twee figuren die plateau dragen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Mambele (werpmes)
Startprijs 500 EUR

Twee oude Afrikaanse mambele werpmessen, waarvan één met gravering. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.

Japans Katana zwaard, L 57 cm.
Startprijs 500 EUR

Antiek Japans Katana zwaard zonder schede. Met Tjchuba/kreeft decor. WO I of WO II. Afmeting: L 57 cm. In goede staat.

Stationsklok (dubbel)
Startprijs 500 EUR

Antieke dubbelzijdige stationsklok. Origineel. Circa 1900. Afmeting: 120 x 150 x 25 cm. In goede staat.

Antiek klokkenstel, 1900
Startprijs 500 EUR

Antiek klokkenstel met damesbuste en bachussen. Compositie metaal. Bronskleurig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag St. Marti. Afmeting: 61 - 70 cm. In goede staat.

Antieke Franse boulle pendule met barometer
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse boulle pendule met extra barometer + thermometer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk/enchappement. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bijzondere spiegel (verguld)
Startprijs 500 EUR

Prachtige 19e eeuwse vergulde spiegel met putti + facet geslepen glas. Afmeting: 127 x 40 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten kabinet met kruisvoet, 1760
Startprijs 500 EUR

Klein, 18e eeuws Hollands Louis Quinze kruisvoet kabinet met lades en vakverdeling. Circa 1760. Lichte fineerschade. Afmeting: 205 x 120 x 34 cm. In goede staat.

2-Delig wortelnoten topbureau
Startprijs 500 EUR

Twee-delig Hollands wortelnoten topbureau met bronzen beslag en mooi binnenleven. Gebogen met kelder. 18e Eeuw. Afmeting: 230 x 102 x 63 cm. In zeer goede staat.

Wandtafel met leeuwenkoppen
Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.

Groot Maria beeld, H 153 cm.
Startprijs 500 EUR

Groot antiek Maria beeld met kindje Jezus. Gips, gepolychromeerd. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.

2x Apothekerspot
Startprijs 500 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

2x Majolica figuur (man + vrouw)
Startprijs 500 EUR

Twee antieke majolica figuren. Circa 1890. Edele heer + dame. AFmeting: H 79 - 76 cm. In goede staat.

Platelen zuil + bloempot
Startprijs 500 EUR

Hollandse platelen polychrome caché pot met zuil. Vogels in landschap decor. Haga plateelbakkerij Purmerend. Schilder H.D. 33 1513 B. Jugendstil-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 cm. In go...