Zeer groot eikenhout gesneden heiligbeeld, 19e eeuw heilge apostel met stok, in goede staat 140cm. Cond:G
Marianne Houtkamp, bronzen figuur, dame met voet in water, galerie Ootmarsum 42cm. Cond. G
Marianne Houtkamp, bronzen figuur zittende dame op marmeren basement(galerie Ootmarsum) 44cm. Cond:G
Grote oude Thaise bronzen vergulde Boedha, 2e helft 20e eeuw, 58cm. Cond;G
Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G
Bronzen figuur Ernemann Friedrich Sander 1925 Duitse school, dame met handdoek 19cm. Cond:G
Peter Rübsam, 1914 Hoemel Duitsland, gefaltene Decke, bronzen sculptuur, in goede staat 9x15x15cm.
Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G
Renee van Leusden bronzen sculptuur, getiteld connection, 2 kleurig gepatineerd(incl. nota Chez moi Ton Schulten) 32cm. Cond:G
Groot Bronzen 3 kleurig gepatineerd beeld in de stijl van Botero, 2e helft 20e eeuw 50x47x32cm. Cond:G
Antiek Frans bronzen beeldje met ivoren gezicht omstreeks 1900, meisje met groot boek PAX ETERNA 13 cm. Cond:G
Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen pelikaan, in goede staat 17cm.
Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G
Grote Art Deco stijl bronzen gier op zwart marmeren basement 21e eeuw gemerkt WMSVH, 53cm. Cond;G
Antieke Chinees bronzen jonge boedha, lachend met restvergulding, in goede staat 21,5cm. Cond;G
Grote bronzen adelaar op houten basement, 21e eeuw in goede staat 40cm.
Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.
Groot gesigneerd Rafenthal antiek beeld van een edelhert, compositiemetaal 60x64x20cm. Cond:G
Grote antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gedetailleerd uitgevoerd met draken in gewaad verwerkt, in goede staat 31,5cm.
Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G
Art deco stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, Gier, 32cm. Cond;G
Michael Schwarze 1939 Krefeld. river Nude 1977, bronzen sculptuur in goede staat. 20cm Cond:G
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw gesigneerd Milo, in goede staat 54cm.
Antieke jugendstil tinnen vrouwenfiguur, gemonteerd op albast. Omstreeks 1900 in goede staat. 14cm,.
Michael Schwarze 1939 Krefeld Corpus met groot oor, bronzen sculptuur, in goede staat.
Groot gesigneerd bronzen art deco beeld op onyx basement, danseres met pompom rok, naar D.H Chiparus 21e eeuw. 51cm. Cond:G
Luis German Becerra nr 7/100, 1928 Columbia Düsseldorf, bronzen abstracte sculptuur. 7x12x8,5cm.
Dieter Oehm 1022 nr 5/5, 1947 Bad Hersfeld, abstracte kubistische bronzen sculptuur op houten basement, in goede staat 26cm.
Zware bronzen Jugendstilstijl vaas, 2e helft 20e eeuw op marmeren basement, in goede staat.
Gesigneerd bronzen verzilverd Art Deco figuur op houten basement monogram F.S, voorstellende een vogel op rots. 15,5cm. Cond:R
Twee bronzen figuren Gretel Gemmert, Düsseldorf 1923-2004, twee vrouwelijke bronzen sculpturen, in goede staat 16-17cm. Cond:G
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, titel: Zwijgen. 49cm. Cond;G
Michael Schwarze 1939 Krefeld, Hand und Bein, bronzen sculptuur 18,5cm. Cond:G
Michael Schwarze 1939 Krefeld, eierschaal met hand, bronzen sculptuur, 15cm. Cond:G
Antieke bronzen Chinese boedha op lotusbloem met restvergulding, in goede staat 16,5cm.
Antieke Buste van een oosterse vrouw, brons-zilverkkleurig gepatineerd, gipsen beeld, chips, gesigneerd Houdon. 55cm. Cond:R/G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer, 21e eeuw gesigneerd C.J. Verhoef, Maribu's, 25x15x10cm. Cond:G
Michael Schwarze 1939 Krefeld, eierschaal met armen en voet, bronzen sculptuur, in goede staat, 10cm. Cond:G
Grote bronzen leeuw op zwart marmeren voet, 21e eeuw, minimale chips marmer 25x35x17cm. Cond:G
Twee Tibetaanse bronsgegoten schaapjes, gemerkt, 20e eeuw, mogelijk gebruikt als betaalmiddel, 12x13x5cm. Cond;G
Bronzen figuur 20e eeuw, jongen met speelgoedauto, monogram CAN. in goede staat 13cm.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, kyrillisch gesigneerd, slede tocht(met gietstempel), interessant, 9x22x7,5cm. Cond:G
Bronzen paard op houten basement 20e eeuw in goede staat 31x37x13cm.
Modigliani stijl bronzen boekensteun met zwart marmer, 21e eeuw, 27x18x11cm. Cond;G
Moderne bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren basement, voorstellende een zwangere vrouw, 42cm. Cond;G
Bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd D.A.Chiparus, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijke harlekijn, in goede staat 35cm.
Zware bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, leeuwenpaar op marmeren basement, gesigneerd G.Garder, in goede staat 29x37x17cm.
Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen schildpad in goede staat 13cm.