Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.
Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G
Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G
Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G
Zilveren miniatuur kabinet, 835/000. Fraai bewerkt kabinet met 3 lades met kuif en klauwpoten. MT.: Zilverfabriek Luxor, Haarlem jl.: m:1972. Grootte 10x6x3cm. ca. 95gr.
Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout germerkt R, etc. 21x22øcm.
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, bezet met witte en zwarte diamanten. Tennisarmband gemaakt uit fijne ronde zetkasten beet met witte diamanten, totaal ca 0,60 crt, en zwarte diamanten, totaa...
Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G
N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G