Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e eeuwse Chinese schotel
Startprijs 80 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R

Piet van Wijngaerdt
Startprijs 650 EUR

Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G

2 vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.

Uil met lantaarn
Startprijs 250 EUR

Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G

H.K. Onnes, huizen
Startprijs 200 EUR

Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G

4 Zilveren zuurvorkjes
Startprijs 70 EUR

Vier zilveren vorken, twee cakeprikkers met drie tanden en een puntsteel met opengewerkt Rococo motief, een zilveren prikker, 3 tanden met dubbel getorste steel, met voorstelling en bekroond met een b...

Chrome lamp
Startprijs 40 EUR

Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G

3 Delen plateel
Startprijs 60 EUR

Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...

Comtoise
Resultaat: 110 EUR

Prachtige 19e eeuwse comtoise met vergulding, prachtige gave emaille wijzerplaat met cartouches en datum aanduiding, in zeer goede staat 133cm. Cond:G

Schwarzwalder wandklok
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G

Zilveren collier met Barnsteen bloem
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.

Antieke schildpad dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G

3 Porseleinen beeldjes Sitzendorf
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Duitse porseleinen figuren Sitzendorf omstreeks 1930 met opgewerkt bloemendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk 14-15cm.

Friese staartklok
Resultaat: 170 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.

Wierookstandaard, bruin jade
Startprijs 120 EUR

Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm

Jean Leon, dames op straat
Startprijs 500 EUR

Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G

Franse vergulde spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G

Engelse weegschaal
Resultaat: 25 EUR

Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G

3 Delfts blauwe borden en 1 schaal
Startprijs 40 EUR

Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G

Lapis Lazuli collier
Resultaat: 70 EUR

Collier van lapis lazuli, geslepen in ronde en ovale schijven, 21x31 en ø 29 mm. Lengte 50 cm

Benen Dajak blaaspijp
Startprijs 30 EUR

Grote been gesneden Dajak blaaspijp, 3 delig(toeristische souvenir) 20e eeuw, 99cm. Cond:G

Biedermeier Hollandse kast ca. 1830
Startprijs 600 EUR

Hollandse vroeg biedermeier mahoniehouten 2 deurskast, uitneembaar met lade, omstreeks 1840, in goede staat 184x110x52cm.

Louis W. van Soest
Startprijs 500 EUR

Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.

Zilveren doos
Startprijs 170 EUR

Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands, met ribmotief, scharnierend deksel en zilveren ornamenten op de hoeken versierd met krul- en ruitgravures. Aan de binnenzijde voorzien van een gravure: G.B.M. M...