Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.
Vooroorlogse telmachine gemerkt Facit, in goede staat 14,5x29x15cm.
Antiek Duits handwerk, marine 1931, Reise Indien, China, Japan met Art Deco vergulde lijst. 50x40cm. Cond:G
Antiek Duits handwerk, Feldzug 1900-1901 Gott mit uns, in goede staat 50x57cm.
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Grote Duitse antieke reservisten tabakspot met helm en wapen op deksel, houtgestoken omstreeks 1915 (hoek deksel af) 21x20x20cm.
Repro wandelstok met duitse soldatenbuste, aluminium met hout. 21e eeuw 88cm. Cond:G
Originele Duitse leger/marine en andere diverse uniformen, 20e eeuw maat Medium. Cond:G
Oude lange lederen motorjas met mooie patina, gemerkt Gelmok, in goede staat, maat Medium, 132cm. Cond;G
Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.
Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G
Oude bontmantel, vos, Thomas Kerandonis Furs, in goede staat 120cm.
Oud dienblad, 6 tegels met rozendecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 40x58cm.
Antieke Schwarzwald sieradenkist met vogeldecor omstreeks 1900, lichte beschadigingen 20x23x15cm. Cond:R/G
Groot bovenstuk van een tuinlantaarn met koperen dak, 21e eeuw in goede staat 110x45cm. Cond:G