Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.
Chinees tropisch houten 2-delige kast 21e eeuw met lades, deuren en bronzen beslag in goede staat 191x144x48cm.
Hoge 19e eeuwse Engelse eikenhouten 5-laden commode met koperen beslag in zeer goede staat 119x117x55cm.
Groot oud antiek tapijt, handgeknoopt veel kleurig met florale decors, iets versleten. 350x240 Cond:R/G
Oud rood-blauw-zwart Pezisch kleed 20e eeuw( franjes beschadigd) 150x102cm Cond:R-G
Groot oud perzisch kleed 20e eeuw, rood-blauw, 198x292 Cond:G
Drie oude perzische kleden/kamelen zakken, handgeknoopt in goede originele staat. 110x62, 85x72, 112x63 Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, hoofdzakelijk blauw 20e eeuw 250x360, Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, hoofdzakelijk rood tinten 20e eeuw in goede staat 197x308cm
Groot oud fijgeknoopt Perzisch tapijt, oranje met lichtblauw 195x285cm Cond:G
Oud Perzisch (bid)kleed rood/zwart 140x90cm. en een klein Perzisch kleedje 38x35cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt 20e eeuw(slijtplekken) 214x142 Cond:R
Twee oude antieke Perzische handgeknoopte tapijten 1 maal groot fijngeknoopt(restauraties) 1 kleiner fijngeknoopt tapijt (beschadigd) 154x185 en 177x92cm Cond: M/R