Zeldzame 19e eeuwse antieke reiskist met diverse kristallen flacons voorzien van zilveren sluitingen en deksels. Lade met uitklapbaar schrijfblad, belijmd met diverse houtsoorten en ingelegd. Gesigne...
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Prachtige brede armband RG/WG/GG 585/000 met subtiele bewerking .Brede pennenarmband met 5 rijen schakels. De buitenste schakels zijn RG. Verdeeld over de armband zitten er in een ruitvorm bewerkingen...
Choker GG 585/000 Charisma, met briljant. Choker met in het midden een halve maan met daarin een briljant geslepen diamant , 0.09 crt, met lijnenversiering. Geheel gepolijst. het middenstuk zit bevest...
Zeer fraaie brede armband GG 585/000 met bewerking. Brede armband, 24 mm, met gravure bewerking. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ca 52.5 gr lengte 19,5 cm
Royale ring GG 750/000 met veel briljanten. Ring met grote markiesvorm bezet met 18 diamanten, totaal ca 1.3 crt W( 11x23mm) ca 5.7 gr ø 57
Broche/ Hanger GG 585/000 met munt. Hanger broche met bewerkte rand met een munt hungar- austria. ø broche ø 36 mm. ca 9.8 gr
Hanger en oorknoppen GG 585/000 gladde bollen. Een grote hanger in de vorm van een bal, ø 21 mm, met bijpassende oorclips in dezelfde grootte. ca 13.4 gr
Armband GG 585/000 met munten en bedel. Close for ever armband met GG 585/000 bedel van een boot en 4 GG 585/000 muntranden met 2 GG tientjes, 1897, 1 GG vijfje, 1912, en een 1 dollar 1853.Lengte 20 c...
Broche GG 585/000 antiek model. Ronde broche met geschulpte rand, 28 mm, met in het midden een afbeelding van een mand met filigraine bewerking. ca 4,7 gr.
Ring GG /WG, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de zetting zit een bri...
Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R
Antieke zilveren comfoor op houten voet met drie bolpoten 18e eeuw, versierd met guirlandes, ramskoppen, medaillons en palmetten, Z2 gekeurd, zilvergewicht ca. 265gr. 11xø16cm. Cond.: G
Zeer fraai handgedreven zilveren boulloir met benen greep, bekroond met arend en rondom gegraveerd en versierd met vele florale motieven. 835/000, MT: onleesbaar, (Wenen 1901/1902) Kan: 20xø26cm. Onde...
Achtdelige gouden (535/000) naaiset in etui bestaande uit: naaldenkoker, schaartje met schede, vingerhoed met hartvormig wapenschildje, priem en 2 garenklosjes. O.a. gemerkt Mr. Wed. B. Gillis 's Hert...
Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits,...
Geëtste 19e eeuwse karaf in zilveren montuur met zilveren kraag en dop, versierd met florale motieven en musicerende putties, 835/000, 32x9x6,5cm. Cond.: G
Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad- en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G
Mooie Duits zilveren fruitschaal met gelobte bewerking op ronde voet, WTB, ca. 227gr., 20,5x10,5cm. Cond.: U
Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G
Twaalf Hollands zilveren theelepels met 2 zilveren suikerscheppen, allen met getorste steel en geschulpte randen met florale gravure (Jugendstil ca. 1900), 835/000, MT: o.a. KP de Jong en J.H. Schijfs...
Fraaie kristallen coupe met amandel- en ruitslijpsel. De coupe is voorzien van een zilveren beugel bewerkt met een parelrand, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten, JL: Z 1884, 13x14cm. Cond...
Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G
Ring WG 585/000 met Robijn en diamant. Een rijring, 3,4 mm breed met 3 lichte robijnen en 8 kleine diamantjes, totaal 0.08 crt. ø 50
Sierlijke oorhangers WG 585/000 met briljant. Fijne oorhangers met met haken en aan de voorzijde een rand in de vorm van een afgerond vierkant met daarin een bloem bezet met diverse kleine briljanten...
Design ring WG 750/000 bezet met briljanten. Strakke ring met een rechthoek aan de bovenzijde volledig pave bezet met briljanten. Totaal ca 1.71 crt. W/SI, ø 53, ca 9.3 gr.
Prachtige ring WG 750/000 met briljanten. Grote sierlijke entouragering met 25 briljanten, totaal 0.90 crt. ø rozet 17 mm ø 51 ca 6.35 gr
Ring, WG 585/000 met Amethist. Een strakke ring, breedte 4 mm, met in het midden in een rail gezet 3 caree geslepen Amethisten,ø 50,
Ring WG 585/000 met 3 briljanten. Strakke ring met in het midden een ovale zetting bezet met 3 briljanten, ca 0.08 crt ø 57 , ca 3.15 gr
Collier van rozenkwarts met WG 585/000 bollen en sluiting en WG 750/000 hanger met briljant. Fraai snoer met cylindervormige rozenkwartskralen, ø 7 mm, verfraaid met 12 WG bolletjes en in het midden ...
Armband met rozenkwarts en WG 585/000 sluiting met topaas. Sierlijke armband met 3 rijen rozenkwartskralen, cylindervormig gefacetteerd ø 6.8 mm, bevestigd aan een WG sluiting in de vorm van een strik...
Elegante broche WG 750/000 met briljanten. Mooie broche in een fanatsie veervorm met ca 33 briljanten in diverse grootte, totaal ca 0.50 crt, Grootte broche 54x25 mm ca 11.4 gr
Prachtige antieke broche WG 585/000 met roosdiamanten. Fraaie langwerpige broche, Art nouveau, in bloemvorm met in het midden een grote ovale roosdiamant, ca 1 krt en 19 kleine roosdiamanten. Met stek...
Bijzonder fraai collier GG 585/000 met staafjes. Klassiek collier met gematteerde staven verlopend in grootte met gekruiste bewerking op de schakel. Breedte 4.5-12.5 mm. Lengte 44 cm ca 40,2 gr
Antiek zilveren (835/000) miniatuur zand- zeep- en sodabakje, compleet gekeurd, MT: Hendrik Duller Amsterdam anno 1807 (zie ook Nederlands klein zilver 3e druk afb. 1036, blz. 337) 2,5x4x1,5cm.
Antieke Duitse zilveren avondmaal-beker rondom voorzien van handgravure. Aan de onderzijde is trembleersteek aangebracht, 835/000, ca. 94gr., 9,5xø8,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse Boheemse gelobde sauskom met 2 oren en 2 schenktuiten, gemonteerd op onderschotel 19e eeuw, 2e gehalte (13 Lot), MT: onbekend, ca. 384gr., 21x1413cm. Cond.: G
Mooi Hollands zilveren Empire koffieservies met houten oren op ovale voet, 2e gehalte grootkeur, Jaarletter M: 1922, MT: onleesbaar, oud belastingteken "J", koffiekan: 32x31cm. Cond.: G
Antieke 10 vlaks geslepen kristallen koektrommel met geslepen ster op de bodem en voorzien van een zilveren (835/000) deksel. Nederlands gekeurd met onduidelijk meesterteken, anno 1869, 11xø11,5cm.
Langwerpig zilveren huwelijksdoosje op 4 bolpoten met scharnierend deksel, rondom bewerkt met gedreven voorstellingen (naar antiek voorbeeld), 835/000, ca. 238gr. 14x5x5cm. Cond.: G
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Kristallen plateau met fraaie zilveren (835/000) voet. Plateau met geschulpte rand (iets opstaand) met ovaal slijpsel bevestigd op een royale zilveren Art Nouveau voet met 4 florale pootjes. Voorzien ...
Stel zilveren kandelaars met strakke voet en balluster met dubbele filetrand, 925/000, 21xø10cm. Cond.: G
Zeldzaam zilveren (835/000) Empire specerijenschepje (kolenschopmodel) met geribbelde bak en gladde spitse steel (zie afb. 644, bla 208 Nederlands klein zilver 3e druk), MT: Th. C. Moot Utrecht/ Duijn...
Hollandse parfumfles met gouden kraag en scharnierende dop, deels ajourbewerkt, 585/000, L.: 11cm. Cond.: G