Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.
Zeer uitgebreid Empire servies ca. 1820 (sommige delen mogelijk later) met gouddecor (iets sleets). Ca. 145 delen o.a; koffiekannen, terrines, kopjes, borden, schalen etc. (minimale chips mogelijk) Co...
Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.
Empire porseleinen 9-delig koffieservies ca. 1820 bestaande uit; koffiekan en 8 kop & schotels (goud sleets) 21x19xø10cm. en 8xø13cm. Cond.: G
Zeven delen 19e eeuws porselein in Empire stijl ca. 1830 en later o.a; 1 console, 1 koffiekan, 1 theekan, 1 eierdop (gelijmd), 1 vaas, 1 dekselvaas en 1 roomkan 7-24cm. Cond.: R-G
Twee zeer grote Italiaanse keramieken capodimonte vazen met putto-decor in landschap 20e eeuw. In goede staat 89x33xø29cm.
Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.
KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.
Twee grote delen Duits Meissen porselein ca. 1900; 1x grote vleesschotel met bloemen- en insectendecor 59x44cm. en 1x bijbehorende treef met bloemen- en insectendecor 32x47cm. Cond.: G
Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R
F. Fanicy 1895, antiek handbeschilderd tegeltableau met snipvoorstelling 39x40cm. Cond.: G
Polychroom keramieken 18e eeuwse apothekerspot, gemerkt B.P., Fayence (Frans of Italiaans) in goede originele staat (1 chip) 30xø11cm.
Delftse vaas 18e eeuw met Chinees decor , beschadigd 25xø10cm. Cond.: M
Meissen theepot ca. 1780 met bloemen- en gouddecor (huwelijk van een theepot en deksel). Handvat met lijmnaad, verder in goede staat 12x18xø10cm.
Grote oude porseleinen figurenlamp ca. 1980 met porseleinen kap opgewerkt met bloemen, medaillons, 4 figuren etc. Minimale chip mogelijk 56xø34cm. Cond.: R-G
Stel 19e eeuwse porseleinen Biedermeier-Empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. 1x Onbeschadiogd (gouden sleets) en 1x oude haarlijn met gelijmd oortje, 22xø15,5cm. Cond...
Porseleinen 19e eeuwse Biedermeier empire vaas met prachtig handbeschilderd figuren- en landschapsdecor. Vermoedelijk Italië ca. 1820 (goud sleets) 20xø15cm. Cond.: G
Thuringen porseleinen handbeschilderde plaquette 2e helft 20e eeuw (waarschijnlijk Sitzendorf) van een herderin met schapen in goede staat 35x25cm.
Zeldzame 17e-18e eeuwse Delfts keramieken scheerbekken met Chinees decor (randschade) 7xø27cm. Cond.: R
Groot Duits porseleinen tafelstuk ca. 1960 Plaue Thuringen (2-delig) van een jongen en meisje op wipwap met opgewerkte bloemen. Beschadigingen aan de bloemen. 33xø23cm. Cond.: R
Twee Duitse Gerold-Porzellan Bavaria wand jardinieres met putti-, bloemen- en gouddecor ca. 1980. In goede staat 27x23x7cm.
Prachtig 11-delig Herend porseleinen koffieservies met insecten- en rozendecor 20e eeuw, bestaande uit 3-delige roomset, koffiekan, theekan, dekselpot, tablet, 4 kop&schotels. In goede staat (minimale...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Cheng Lung met floraal decor in zeer goede originele staat ø23cm.
Zeldzame Jugendstil Karlsruhe majolica dekselvaas 1914, dekor Willi Munch - Khe (1885 - 1960), in goede originele staat 32xø18cm.