12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Art Deco dekselschaal
Startprijs 15 EUR

Kristallen dekselpot met gouddecor afbeelend kinderfiguren (beschadigd) 17xø12cm. Cond.: R

2 Houten lampen
Startprijs 40 EUR

Staande schemerlamp
Resultaat: 35 EUR

Oude staande messing schemerlamp met een porseleinen figuur gemonteerd in 18e eeuwse stijl. Waarschijnlijk een "huwelijk" van een figuur en lamp 60x31x31cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startprijs 50 EUR

Tiffany stijl glas in lood tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.

Verzilverde schuiftrombone
Resultaat: 60 EUR

Grote barometer, snijwerk
Startprijs 80 EUR

Grote rijk bewerkte barometer met Hollands opschrift ca. 1900. W.J. Lauwers Amsterdam 58x29x6cm. Cond.: G

Doosje diversen
Resultaat: 30 EUR

Kavel diversen 20e eeuw o.a; plated, koperwerk, lakwerkpaneel, aardewerk etc. Cond.: G

Barometer met snijwerk
Startprijs 40 EUR

Duitse bewerkte barometer met bladmotief, R. Treuer Mohrenstr. 41 Berlin W 44x20x5cm. Cond.: G

2 Beeldjes Egypte
Startprijs 90 EUR

Twee keramieken beeldjes naar Egyptische oudheid 20e eeuw in goede staat 20-22cm. Cond.: G

2 Bos kastsleutels
Resultaat: 95 EUR

Twee grote bossen antieke kastsleutels ca. 19e eeuw Cond.: G

Scheepsroer
Startprijs 60 EUR

Antiek scheepsroer van eikenhout ø50cm. Cond.: G

Krantenhouder
Startprijs 20 EUR

Spiegel
Startprijs 20 EUR

Goudkleurige spiegel ca. 1900 in goede staat 72x46cm. Cond.: G

Spatdraad, Foo hond
Startprijs 40 EUR

Chinees houten Foo-Hond 18e-19e eeuw met draaimechaniek 11x19x6cm. Cond.: G

Masker, Bali
Resultaat: 30 EUR

Oud tropisch houten Balinees masker 2e helft 20e eeuw van man met hoofdtooi, baard en snor 22x17cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 20 EUR

2 Kandelaars, wijndruiven
Startprijs 100 EUR

Twee vernikkelde kandelaars ca. 1880 met wijndruiven motief in goede staat 25x11x11cm. Cond.: G

Borduursel
Startprijs 35 EUR

Gietijzeren stoofje ca. 1880
Startprijs 10 EUR

Gietijzeren theelicht 19e eeuw in mooie barok vormgeving 9x18x14cm. Cond.: G

Eiken wandrek met 2 borden
Resultaat: 25 EUR

Mechels eiken wandrek ca. 1890 met twee porseleinen Chinese sierborden ca. 1900 met karpermotief 39x91cm. Cond.: G

Lepelrekje
Startprijs 20 EUR

Oud Hollands wandlepelrek met 6 tinnen lepels in barok stijl 20e eeuw 41x21cm. Cond.: G

Petroleumlamp, schippertje
Resultaat: 10 EUR

Bontjas + Muts
Startprijs 50 EUR

Middenlange bruine bontjas met muts in zeer goede staat, ca. maat 42

Bontjas
Startprijs 50 EUR

Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42