Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

500 tegels/licht blauw art deco
Startprijs 1.900 EUR

Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.

Porseleinen Meissen pendule, 1890
Startprijs 1.850 EUR

Duitse Meissen pendule van porselein uit de Knauff zeit. Circa 1890. Putti met haan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 29 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm.
Startprijs 1.350 EUR

Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.

2x Delftse knobbelvaas, H 43,5 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Twee zeer grote 18e eeuws Delftse knobbelvazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In zeer goede staat.

Delftse tulpenvaas, H 21cm.
Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuws Delftse fayence tulpenvaas met floraal decor. Restauratie. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Bisquit beeldengroep
Startprijs 950 EUR

Antieke Franse bisquit porseleinen figurengroep van Sevres, met vergulde bronzen bank, voetenbank en tafel . 19e Eeuw. Drie vingers beschadigd, verder goed. Afmeting: 21,5 x 24 x 14 cm. In redelijk/go...

2x Delftse apothekerspot
Startprijs 850 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vaas (Frankrijk)
Startprijs 850 EUR

Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met floraal/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas met zilverwerk, H 35 cm.
Startprijs 850 EUR

Twee zeldzame 18e eeuws Delftse fayence vazen met zilveren monturen + deksels. Landschap met figuren. 950 Matelot Liege gemerkt. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Italiaanse Albarello, H 24,3 cm.
Startprijs 800 EUR

Antiek Italiaanse fayence Albarello met renaissance floraal decor. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 37,5 cm.
Startprijs 800 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met landschap/floraal reliëf decor. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil tegels (150 st.)
Startprijs 700 EUR

Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Italiaanse apothekerspot
Startprijs 675 EUR

17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot als lamp, H 38 cm.
Startprijs 675 EUR

Grote 18e eeuws Delftse fayence tabakspot St. Vincent als vaaslamp. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Tegelplateau (Bijbelse voorst.)
Startprijs 650 EUR

16-Pas tegeltableau met bijbelse voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Mangaan kleurig. Afmeting: 55 x 55 cm. In goede staat.

Zeldzaam 5-delig Delfts kaststel
Startprijs 650 EUR

Zeldzaam 5-delig Delfts fayence kaststel. 18e eeuw. Chinoiserie decor. Afmeting: H 28 - 36 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Startprijs 650 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Capill. Vener. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Delftse vaaslamp, H 52 cm.
Startprijs 650 EUR

17e - 18e Eeuws Delftse fayence pijpvaas met chinoiserie, Wanli decor, als lampenvoet. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts kaststel
Startprijs 650 EUR

18e Eeuws 5-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Gemerkt de drie klokken. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

Albarello
Startprijs 600 EUR

Delftse dekselvaas
Startprijs 550 EUR

Prachtige 18e eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot bloempot tegels (100x)50
Startprijs 500 EUR

Lot met 100 mangaan-kleurige bloempot tegels. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Apothekerspot
Startprijs 500 EUR

Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot. P. Nucum: vom. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Delftse dekselvaas, H 42,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote 18e eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 29 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Limoges vaas, H 75 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee grote Franse Limoges porseleinen dekselvazen met Napoleon + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

2x Majolica figuur (man + vrouw)
Startprijs 500 EUR

Twee antieke majolica figuren. Circa 1890. Edele heer + dame. AFmeting: H 79 - 76 cm. In goede staat.

2x Apothekerspot
Startprijs 500 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Startprijs 450 EUR

18e Eeuws Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Conf: HAMEC. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Porseleinen tazza
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse porseleinen tazza met vergulde bronzen voet en bovenrand. Frankrijk. Met familiewapen, amor en goud decor. Afmeting: 23 x 37 x 29 cm. In goede staat.

Majolica zuil + caché bloempot, H 130 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.

Wandplaquette, Porceleyne Fles
Startprijs 400 EUR

Delftse Porceleyne Fles wandplaquette met voorstelling naar de schilder Mesdag. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.

Paar witte koeien
Startprijs 400 EUR

Lot bijbelse tegels (40 x)
Startprijs 400 EUR

40 Stuks bijbelse tegels in cirkel. Blauw. Circa 1900. Prachtige kwaliteit. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

2x Delftse knobbelvaas
Startprijs 400 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Limoges plaquette
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Franse Limoges polychrome emaille plaquette. Met rest-signatuur Jean Baptiste Nouailher. 1699 - 1775. Afmeting; H 13 x B 10,5 cm. In goede staat.

2x Delftse apothekerspot
Startprijs 350 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x Mercuria. 1x Et Fumarin. Afmeting: 15 - 19,5 cm. In goede staat.

Lot Friese landschap tegels (50 x)
Startprijs 350 EUR

Mooie partij van 50 stuks Friese landschap tegels in achtkant. Blauw. Circa 1910. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Startprijs 350 EUR

Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Ex Foh Senn. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

Grote Delftse vaas, H 49 x Ø 37 cm.
Startprijs 350 EUR

Zéér grote Delftse fayence knobbelvaas met Chinees tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 x Ø 37 cm. In goede staat.

2x Delftse schotel Ø 35 cm.
Startprijs 325 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

37 Royal Copenhagen kerstborden
Startprijs 300 EUR

Lot met 37 stuks Royal Copenhagen porseleinen kerstborden. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Apothekerspot
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Delftse fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

37 Royal Copenhagen herdenkingsborden
Startprijs 300 EUR

Lot met 37 stuks Royal Copenhagen porseleinen kerstborden. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Lot landschap/cirkel tegels (30x)
Startprijs 300 EUR

Lot met 30 landschaps tegels in cirkel. Kleur: Blauw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot uien bloempotjes tegels (60x)
Startprijs 300 EUR

Lot met 60 stuks uien-bloempotjes tegels. Circa 1850. Mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot mangaan tegels (85 x)
Startprijs 300 EUR

85 Stuks mangaan kleurige tegels met afbeelding van bootjes op water. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot Friese landschap tegels (40 x)
Startprijs 300 EUR

40 Stuks Friese landschappen tegels in cirkel. Blauw. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. 37 Stuks puntgaaf + 3 stuks gelijmd. In goede staat.

Delftse vaas, H 37 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Delftse vaas
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaas met chinoiserie decor. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Delftse dekselpot
Startprijs 300 EUR

Porseleinen Hanau plooischotel Ø 21,5 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse fayence Hanau plooischotel met landschap/vogel decor. Duitsland. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Porseleinen schotel (portret)
Startprijs 300 EUR

Antieke Delftse fayence Porceleijne Fles wandschotel met Rembrandt van Rijn voorstelling. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Porseleinen schotel (portret)
Startprijs 300 EUR

Antieke Delftse fayence Porceleijne Fles wandschotel met Rembrandt van Rijn voorstelling. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Porseleinen Delftse schotel (portret)
Startprijs 300 EUR

Antieke Delftse fayence Porseleijne Fles wandschotel naar Frans Hals. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Ploegende boer
Startprijs 275 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas mangaan tegeltableau met ploegende boeren voorstelling + spreuk. Diverse restauraties. Afmeting: 40 x 53 cm. In redelijke staat.

Delftse vaaslamp, H 69 cm.
Startprijs 275 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaaslamp met chinoiserie decor. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Fayence appothekerspot
Startprijs 250 EUR

Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.

5-Delig kaststel
Startprijs 250 EUR

Antiek vijf-delig fayence kastel. Makkum. Holland. Floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Tabac D'Scholte. Afmeting: 24,5 x 19 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 36- 40 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Westerwald kruik, H 21 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Duitse Westerwald steengoed kruik met medaillon + initialen G.R. (familie wapen). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Grote vaas
Startprijs 250 EUR

Westwald kan
Startprijs 250 EUR

18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Startprijs 250 EUR

Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3x Tegeltableau Friese bloem
Startprijs 250 EUR

32 Tegels met Friese bloemen decor. Blauw. 1x 20-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met kleine bloemen. Sommige gerestaureerd. In redelijk/goede staat.

Lot bloem tegels (32x)
Startprijs 250 EUR

Lot met 32 tegels, bloemen in bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot bloempot tegels (51x )
Startprijs 250 EUR

Lot met 51 stuks blauwe bloempot tegels. Circa 1870. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Koe
Startprijs 250 EUR

Antiek Hollands 15-pas tegeltableau met koe. Eén tegel met barst. Circa 1900. Afmeting: H 45 x B 62 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote vaas (Makkum)
Startprijs 250 EUR

Twee grote polychrome Hollandse fayence vazen. Makkum. 20e Eeuw. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 250 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met zeegezichten met platbodems decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

Apothekerspot
Startprijs 250 EUR

Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot met paauw decor. Zonder opschrift. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 25,3 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/dieren decor. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 25,3 cm. In goede staat.

Nymphenburg theeservies
Startprijs 250 EUR

Antiek Duits Nymphenburg porseleinen theeservies met floraal decor. Circa 1900. Chip schotel en tuit schenkkan. Afmeting: 7 - 41 cm. In goede staat.

Herend koffie/theeservies
Startprijs 250 EUR

19-Delig Herend porseleinen koffie/theeservies. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

Rozenburg tegeltableau, 1910
Startprijs 225 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. een tegel links onder gerestaureerd verder In goede staat.

Aardewerken vaas (Mart Monaco)
Startprijs 225 EUR

Antieke Franse polychrome keramieken vaas met glazuur. Floraal + vissen decor in reliëf. Gemerkt Mart Monaco. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Delftse vaas (8-kantig)
Startprijs 225 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse octagonale fayence vaas met chinoiserie decor. Door Jean Theusis. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 38 cm.
Startprijs 225 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Restauraties. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Porseleinen kandelaar, H 53 cm.
Startprijs 225 EUR

Twee-delige porseleinen kaarskandelaar van Volkstedt, met figuur en rozen decor. Duitsland. 19e Eeuw. Richard Eckert & Co. Chips bij bloemen. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

4x Duitse jugendstil tegel
Startprijs 200 EUR

Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Twee Meissen sierschalen Ø 23,5 - Ø 28 cm
Startprijs 200 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen sierschalen. Floraal/goud decor. Circa 1920 + circa 1960. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 28 cm. In goede staat.

Set Delftse borden (5x) Ø 23,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Set van vijf 18e eeuws Delfts porseleinen borden met floraal decor. Eén bord goed. Vier borden haarscheur en/of chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Friese schotel
Startprijs 200 EUR

2x Karl Ens beeld
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Duitse Karl Ens porseleinen vogels. Circa 1930. Afmeting: 16,5 - 21,5 cm. In goede staat.

Lot porseleinen beelden (4x)
Startprijs 200 EUR

Vier antiek porseleinen figuren. Duitsland. Circa 1920. Sitzendorf. Afmeting: 11 - 11,5 cm. In goede staat.

Lot Bing en Gröhndahl borden
Startprijs 200 EUR

22 Delen Bing en Gröhndahl borden. Divers. Kerst + herdenkingsborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In goede staat.

3x Lot met tegels
Startprijs 200 EUR

3x Lot met tegels. 1x Lot met acht tulpen tegels, circa 1900. 1x Lot met 10 landschap tegels, divers, circa 1920. 1x Lot van acht ruiter tegels in cirkel, circa 1950. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede st...

Delftse tegel
Startprijs 200 EUR

Lot terptegels (24 x)
Startprijs 200 EUR

24 Stuks terp tegels in mangaan kleur. Diverse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Friese wandschotel met spreuk
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse diepe Friese spreuk-schotel met tekst; 'een baan te minnen houd smakelijk zinnen'. Afmeting: 10,5 x Ø 33 cm. In goede staat.

Delftse knobbelvaas, H 31 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor. Eén bovenrand schade. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Delftse lampvoet
Startprijs 200 EUR