Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

57. Juliveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 6 juli 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden choker met diamant 500
Witgouden choker met diamant
Startprijs 3.250 EUR
Verkocht
Breitling chronomat 501
Breitling chronomat

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers met olifantenhaar 502
Gouden oorhangers met olifantenhaar

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden armband 503
Gouden armband

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gouden choker met diamant 504
Gouden choker met diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden armband met gele diamant 505
Gouden armband met gele diamant

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Gouden armband 506
Gouden armband

Resultaat:

1.650 EUR

Gouden schakelarmband met turkoois 507
Gouden schakelarmband met turkoois
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Gouden collier met parels 508
Gouden collier met parels

Resultaat:

190 EUR

Gouden broche met bloemen 509
Gouden broche met bloemen
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot goud (divers) 510
Lot goud (divers)

Resultaat:

350 EUR

Gouden zegelring met onyx 511
Gouden zegelring met onyx
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Horloge Must de Cartier 512
Horloge Must de Cartier

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Gouden hanger (bloem) 513
Gouden hanger (bloem)

Resultaat:

140 EUR

Gouden tbicolourring 514
Gouden tbicolourring
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot sieraden 515
Lot sieraden

Resultaat:

375 EUR

Gouden zegelring met carneool 516
Gouden zegelring met carneool
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Collier van cultive parels met gouden slot 517
Collier van cultive parels met gouden slot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden ring met Zeeuwse knop 518
Gouden ring met Zeeuwse knop

Resultaat:

100 EUR

Gouden Omega horloge 519
Gouden Omega horloge
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Gouden zakhorloge Zenith 520
Gouden zakhorloge Zenith

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Omega Constelation Lady 521
Omega Constelation Lady

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Omega horloge 522
Omega horloge

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Maurice lacroix horloge 523
Maurice lacroix horloge

Resultaat:

100 EUR