Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Goudsteen collier 842
Goudsteen collier

Resultaat:

100 EUR

Likeurkelder met inhoud 2046
Likeurkelder met inhoud
Startprijs 240 EUR
19e Eeuwse kraantjeskan 2043
19e Eeuwse kraantjeskan
Startprijs 90 EUR
Ring met diamant 819
Ring met diamant
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Zeldzame Venetiaanse piedestal 2018
Zeldzame Venetiaanse piedestal

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Zilveren vlinder met emaille 810
Zilveren vlinder met emaille

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Trümper, Portret 17e eeuwse heer 1393
Trümper, Portret 17e eeuwse heer

Resultaat:

70 EUR

Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan 1382
Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan
Startprijs 200 EUR
Jan Schaeffer, Landschap met boerderij, boot en boerin 1377
Jan Schaeffer, Landschap met boerderij, boot en boerin
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Boeren interieur 1368
Onduid. gesig., Boeren interieur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Bosgezicht 1357
Onduidelijk, Bosgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
M. Van Eys, Belgische stad 1344
M. Van Eys, Belgische stad

Resultaat:

100 EUR

Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif 1316
Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Parelcollier met gouden slot 787
Parelcollier met gouden slot

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden ring met citrien en diamant 760
Gouden ring met citrien en diamant

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot met 25 zilveren ringen 745
Lot met 25 zilveren ringen

Resultaat:

45 EUR

Zilveren biesmark collier 727
Zilveren biesmark collier
Startprijs 45 EUR
Herenhorloge van Royalty 719
Herenhorloge van Royalty
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Seiko horloge 718
Seiko horloge

Resultaat:

20 EUR

Gouden tennisarmband, zirconia 684
Gouden tennisarmband, zirconia
Startprijs 400 EUR
Gouden slavenband 669
Gouden slavenband
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee antieke Duitse wapens 2722
Twee antieke Duitse wapens

Resultaat:

160 EUR

7x Millitaire onderscheiding (België) 2720
7x Millitaire onderscheiding (België)
Startprijs 120 EUR
Dubbelloops jachtgeweer, L 131 cm. 2715
Dubbelloops jachtgeweer, L 131 cm.
Startprijs 200 EUR