Twee zilveren kandelaren, 830/000, Rococo-stijl, op een vierkant gecontourneerde voet en pilaar, getorst, versierd met kwabben en rasterbewerking. Het licht heeft dezelfde bewerking en vorm als de vo...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose tegel met figuren in tuin/goud decor. In hardhouten lijst. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + goudrand bewerkt. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zwaar Chinees bronzen figuur met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Chinese man met aardappels? Afmeting: 32 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Lot diverse oude antieke barometers. Vijf stuks. Eerste helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren sieraden, met een armband, een ronde broche en een opengewerkte broche met filigrain. totaal ca 21,7 gram. In goede staat. Diverse gehaltes
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek. Waarheids Pelgrimstocht 1891, door C. Honigh. Illustraties van Carl Larson. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet met draken decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal op drie poten met paars/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 25,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Man met baard en hoed, nap en wandelstok. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Zilveren mosterdpot met blauw glazen binnenbak. Opengewerkte zilveren pot met spijlendecor, geplaatst op 3 klauwpoten, een gekrulde greep en een zilveren deksel met lisdodde bloemen. 9x6x14cm. ca 192 ...
Moderne zilveren ring, 835/000, met grote ovale gespleten kop in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauwe steen, ø 8mm. ø 61. grootte kop 39x23 mm. ca 24,9 gram. In goede staat
Fraai Zilgold armband, een geelgouden armband, 585/000, met een zilveren kern, 925/000, met een gevlochten getorste schakel. Voorzien van een karabijnhaak. ø 2,8mm. lengte 19 cm. Nieuwprijs €275,-. In...
Messing tafellamp in 60-er jaren stijl. Met iriserende glazen kap. Afmeting: H 54 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse bronzen edelman. Door Emile Victor Blavier. Mooie patina. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met lavacamee. Broche met een ovaal bewerkte rand voorzien van een lavacamee met vrouwenportret. 35x30mm. ca 9 gram. Deels gelijmd. In redelijk goede staat.
Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.