Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 250 EUR

Twee zilveren kandelaren, 830/000, Rococo-stijl, op een vierkant gecontourneerde voet en pilaar, getorst, versierd met kwabben en rasterbewerking. Het licht heeft dezelfde bewerking en vorm als de vo...

Chinese Familie Rose tegel in lijst
Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose tegel met figuren in tuin/goud decor. In hardhouten lijst. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + goudrand bewerkt. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Startprijs 160 EUR

Zwaar Chinees bronzen figuur met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Chinese man met aardappels? Afmeting: 32 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Meisje
Startprijs 140 EUR

Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Lot barometers (5x)
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse oude antieke barometers. Vijf stuks. Eerste helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas , H 23 cm.
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Drie Chinese diepe schotels
Resultaat: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden, 3x
Resultaat: 70 EUR

Lot met 3 zilveren sieraden, met een armband, een ronde broche en een opengewerkte broche met filigrain. totaal ca 21,7 gram. In goede staat. Diverse gehaltes

Twee antieke wandplaquettes, 1920
Startprijs 40 EUR

Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiquarisch boek uit 1891
Startprijs 60 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek. Waarheids Pelgrimstocht 1891, door C. Honigh. Illustraties van Carl Larson. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.

Chinese kom op voet Ø 12,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met draken decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 25,7 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal op drie poten met paars/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 25,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, Man met hoed
Startprijs 180 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. Man met baard en hoed, nap en wandelstok. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 160 EUR

Zilveren mosterdpot met blauw glazen binnenbak. Opengewerkte zilveren pot met spijlendecor, geplaatst op 3 klauwpoten, een gekrulde greep en een zilveren deksel met lisdodde bloemen. 9x6x14cm. ca 192 ...

Zilveren ring blauwe steen
Startprijs 50 EUR

Moderne zilveren ring, 835/000, met grote ovale gespleten kop in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauwe steen, ø 8mm. ø 61. grootte kop 39x23 mm. ca 24,9 gram. In goede staat

Zilgold armband
Resultaat: 50 EUR

Fraai Zilgold armband, een geelgouden armband, 585/000, met een zilveren kern, 925/000, met een gevlochten getorste schakel. Voorzien van een karabijnhaak. ø 2,8mm. lengte 19 cm. Nieuwprijs €275,-. In...

Messing tafellamp, H 54 cm.
Resultaat: 100 EUR

Messing tafellamp in 60-er jaren stijl. Met iriserende glazen kap. Afmeting: H 54 cm. In zeer goede staat.

Bronzen beeld, Edelman
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse bronzen edelman. Door Emile Victor Blavier. Mooie patina. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Lava camee broche
Startprijs 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met lavacamee. Broche met een ovaal bewerkte rand voorzien van een lavacamee met vrouwenportret. 35x30mm. ca 9 gram. Deels gelijmd. In redelijk goede staat.

Bronzen putti, H 23 cm.
Resultaat: 90 EUR

Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm.
Startprijs 900 EUR

Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.

Twee Franse empire kandelaren, H 22,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.