Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Grote vaas gemerkt 't Fortium'. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 14 - 24 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met muntjes. Armband met singapore schakel voorzien van 5 kleine muntjes met filigrain bewerking. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. breedte 2,4-11mm. ca 3,7 gram.
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met messing. Figuren in tuin decor. Eén chip vaas. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Lot kostuumsieraden met 15 broches in diverse modellen rijkelijk versierd met stenen. In goede staat
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Rechts middenrand gelijmd. Afmeting: Ø 33,7 cm. In redelijke staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.