Witgouden ring, 585/000, met robijnen en diamant. Ring met een fantasie-rozet bezet met 1 rond gefacetterde en 6 navette geslepen robijnen en met 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,50 ct. Gro...
Gouden ring, 585/000, met diamant. Strakke witgouden ring met een rail bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. In het midden van de ring zit een geelgouden driehoekig element. Bree...
Bijzondere geelgouden slavenband, 585/000, bezet met diamanten. Slavenband met in het midden een slag en bezet met 16 diamanten met een oud briljant slijpsel. Totaal ca 4,50 ct. Enkele stenen hebben e...
Geelgouden slavenband,585/000 strak model. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gram ø 57x53 mm. Nieuw
Elegante geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Ring met een rozet voorzien van een grote ovaal gefacetteerde citrien, 20x12mm, met daaromheen een rand met kleine briljant geslepen diamante...
Grote geelgouden harthanger, 585/000, met diamant en saffier. Hanger in de vorm van een hart met een rand volledig pavé gezet met diamanten. Aan de bovenzijde van het hart zit een V-vorm bezet met 7 v...
Bijzonder gouden horloge, 750/000, gemaakt uit een zakhorloge. Gemerkt Patek Phillippe & Co, Genevé. Voorzien van een geelgoud met roségouden kast voorzien van een glazen achterdeksel. Het horloge hee...
Prachtige witgouden choker, 750/000, met diamant en saffier. Collier met een ronde palmierschakel in het midden voorzien van een flexibel witgouden element volledig bezet met briljant geslepen diamant...
Elegant collier met hanger, 750/000, en diamant, gemerkt Chopard. Jasseroncollier met daaraan een massieve harthanger, Happy Diamond. Grootte 16x23mm inclusief oog. Refnr.: 9276146 79/1771-20. Lengte ...