Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast met zuilen. Circa 1880. Uitneembaar, kop kan eraf. Met lade + schappen. Afmeting: 187 x 120 x 157 cm. In goede staat.
Kleine Duitse notenhouten vertico met opstand. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 167 x 60 x 102 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten vitrine-opzetkast met onder zijdeuren + klauwpoten. Origineel beslag. Afmeting: 210 x 135 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten neogotische klepbank. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 107 x 104 x 52 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schaarstoel met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: 108 x 60 x 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bestekkast met lades achter deuren + marquetterie op bovenblad. Circa 1880. Afmeting: 45 x 52 x 34 cm. In goede staat.
Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkast. Circa 1800. Afmeting: 84 x 82 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire penantkast met halve zuilen + messing kapitellen. Mooie patina. Afmeting: 99 x 108 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten gepolitoerde biedermeier eettafel. 19e Eeuw. Afmeting: H 71 cm x Ø 108 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Handgepolitoerd. Circa 1860. Afmeting: 95 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse palissanderhouten naaitafel met florale intarsia, lade + vakverdeling. Circa 1860. Afmeting: 71 x 53 x 38 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Franse mahoniehouten naaitafel met bandintarsia, lade, vakverdeling en wolzak. Met lyra-vormige poten. Afmeting: 72 x 55 x 42 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met mooi binnenleven. Afmeting: 109 x 93 x 56 cm. In goede staat.
Antieke twee-deurs vitrinekast met polychromie, gebogen deuren en glazen inleg. Louis Quinze-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 42 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire spiegel met vergulde messing applicaties. Circa 1820. Afmeting: H 140 x B 52 cm. In goede staat.
Franse eikenhouten jachtkast met getorste zuilen, leeuwen en vossen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 230 x 134 x 57 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse notenhouten porseleinkast in barok-stijl. Met bronzen beslag. Stijlmeubel, 20e eeuw. Afmeting: 186 x 110 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe linnenkast met lade. Uitneembaar. Circa 1860. Eén hoeklijst mist. Afmeting: 204 x 117 x 56 cm.In goede staat.
Prachtige Hollandse Gelderse kussenkast. Renaissance. 17e Eeuw. Met origineel slot en sleutel. Mooie patina, robbelijsten en ebbenhout. Afmeting: 205 x 177 x 74 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hangvitrine met polychromie + vergulding. Afmeting: 91 x 78 x 38 cm. In goede staat.
Indonesische teakhouten gestoken tafel met vogel/ranken decor, ook op blad. Afmeting: 75 x 68 x 66 cm. In goede staat.