19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecessaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee cement gegoten bloembakken. Tweede helft 20e eeuw. Neo renaissance. Afmeting: 70 - 83 cm. In goede staat.
Drie grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee grote boeddha tuinbeelden van cement. 20e Eeuw. Afmeting: H 114 cm. In goede staat.
Twee grote tuinbeelden van cement. Visarend. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 - 94 cm. In goede staat.
Drie cement tuinbeelden. 2x Leeuw + 1x paard. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 x 84 cm. In goede staat.
Groot tuinbeeld van gegoten cement. Boxer met pups. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Oude saxofoon + koffer. Plated + verguld. Bundy, USA. Mondstuk mist. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde bronzen rococo-stijl wandkandelaren. Waren geëlektrificeerd. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten rococo snijwerk met leeuw + staf. Afmeting: 6 x 35 x 31,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten knottenhouders. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos. Afmeting: 10 x 22,5 x 23 cm. In zeer goede staat.
Antiek kistje met rozen decor + vergulde kristallen parfumflacons. 19e Eeuw. Enkele stukjes missen van kistje, verder goed. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm.
Drie delen decoratief messing. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee pronkschalen + één windlicht. Afmeting: 35 - 70 cm. In goede staat.
Set van zeven Engelse messing krukgewichten. In goede staat.