Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams' bont decor. Kleine kom heeft haarlijnen, andere goed. Afmeting: Ø 11,5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fruitboom/vleermuis decor. Bodemmerk . Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Tien delen divers oud/antiek Chinees jade. Onder andere; amuletten, scepter et cetera. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Set met gouden ring en oorstekers, 585/000, een ring met schakelbewerking bezet met een ovaal gefacetteerde saffier, breedte ring 6 mm, ø 56, en een paar oorknoppen met een klein singlecut geslepen di...
Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met een spiegelchatonhanger bezet met een briljant geslepen diamant, 0,015 ct. totaal ca 1,9 gram. lengte 38 cm. Nieuw
Armband van glasgranaten met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met 2 zaadpareltjes en 2 ruitvormig geslepen gran...
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Lange Lijs decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén kop gelijmd. Afmeting: 5,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Witgouden broche, 750/000, met diamant. Een strakke staafbroche met een vierkante gematteeerde zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,14 ct. 53x6mm. ca 3,9 gram. In goede staat
Grote witgouden ring, 750/000 met diamant en donker parelmoer. Grote zware ring met aan de bovenzijde een langwerpig stuk met 2 golvende stukken donker parelmoer ingelegd. Tussen de banden zitten 3 ri...
Zilveren armband, 925/000, met bedels voorzien van goud. Pandora-armband met 2 geelgouden spacers en 20 bedels met goud. lengte 21 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Landschap met pagode decor, haarlijn + chip. 1x Kang Xi, figuren decor, 1x randschade, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/fruit/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.
Set van vijf Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met bloesemtak/vogel decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met draak en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor, krijgers te paard. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Floraal decor. Eén bord haarlijn + minimale randschilfers. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met deksels. Familie Rose met perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, perzik/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.