M. Cockx. Belgische School. 1930 - 2007. Naakte dame in dorpsstraat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Johfra. 1919 - 1998. Franciscus Johannes Gijsbertus van den Berg zelfportret? met vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 22 cm. In goede staat.
Hollandse twee-delige Pieter Scheen Nederlandse Beeldende Kunstenaars Lexicon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .
Monogram d. 13. Abstracte figuratieve tekening met zwarte inkt waarin getallen zijn verstopt, bomen, varens spin. Tekening op papier. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.
Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.
Jan Arien Deodatus. 1914 - 1986. Twee houtsnedes. (1) Eigen druk berglandschap 7/15 1962. (2) Eigen druk riviergezicht 5/25 1960. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 12 x B 14 cm. / H 27 x B 17 cm. In g...
Boelsma? Circa 1930 - 1950. Haven abstract. Noord Holland. Houtsnede op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
Map met zeventien stuks diverse reproducties H.N. Werkman. Uitgegeven 1985 door het Groninger Museum. Reproducties op papier. Afmeting: H 51 x B 33 cm. In goede staat.
Jan van der Linde. 1864 - 1945. Platbodems op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 35,5 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. Figuratieve voorstelling. Litho op linnen. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
Fannie Bernhard. 1992. Landschap met palm-achtige bomen en gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 74 cm. In goede staat.
Haussert. Circa 1930. Duitse School. Poldergezicht met knotwilgen en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse prenten naar Alonzo Perez. Dorpstraten met figuren. Copyright 1902. Bij Raphael Tuck & Sons London/Paris/New York. Printed in Vienna. Steendruk op papier. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In ...
C.M. Kouw. 20e Eeuw. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 54 x B 41 cm. In goede staat,
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dames portret. Circa 1830. In originele empire lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 87 x B 70 cm. In goede staat.
V. de Wal. Circa 1920. Hollandse School. Platbodems in Hollandse haven. Olieverf op linnen. Stukje verf mist. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
T. Kroes. 1984. Gezicht 'Achter de muren vispoort te Deventer'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Oude prent. Betreft koetsen van Nederlands koningshuis. Onder andere de gouden koets et cetera. Bruidsstoet kroonprinses Amsterdam 10 maart 1966. Prent op papier. Afmeting: H 30 x B 85 cm. In goede st...
C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.
Brandsma. Italiaanse jongen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
N. Eman. Circa 1910. Duinen in Brabant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
J. Vijlbrief (1961). 1868 - 1895. Bloemen. Oieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
P. Mos. 1932. Vrouw trekt kousen uit bij bedstede. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
H.B. Dieperink, 1929. 1887 - 1957. Bosgezicht met zonnebloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Riviergezicht met platbodem. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Monogram. Onduidelijk. Circa 1920. Meisje met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
A. Varnet. Circa 1900. Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse gravure. Les differeus Traveaux Dien port de Mer. Grave par J. Daulle. 1703 - 1763. Met prachtige originele lijst. Gravure op papier. Afmeting: H 46 x B 73 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 39 x B 36 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 18/199. Amerikaanse School. Liggende naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 76 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
E. Pasini (Emilio). 1872 - 1953. Oosters zeegezicht met zeilboten en stad. Olieverf op linnen, op paneel, marouflé. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
J. Sorolla. 20e Eeuw. Portret Spaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 38 cm. In goede staat.
Jan Battermann, '61. Kleurrijke abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 58 cm. In goede staat.
Leo Grijseels. Hollandse School. Stadsgezicht Den Haag met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17 cm. In goede staat.
Daniels. Hollandse School. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.
J.A.S. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Drie tulpen voorstellingen. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Simon v.d. Berg. 1812 - 1891. Hoenderhof met kippen. Behoeft enige restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Amerikaanse School. Lake Atitlan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 24 cm. In goede staat.
17e Eeuwse gravure. Belegering van Breda Sevenbergen. Gravure op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws ovaal emaille barok schilderij. Religieuze voorstelling. Op paneel van blik. Beschadigd. Afmeting: H 19 x B 23 cm. In redelijke staat.
L. de Ferraro. Parijs stadsgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x 30 cm. In goede staat.
Chris de Bruyn Jr. 1901 - 1974. Parkgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.