19e Eeuws mahoniehouten Empire rolbureau met opstand en verguld messing hekwerk/lijsten etc. Uitschuifbaar schrijfblad. Afmeting: 145 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits tinbuffet. Barok. Afmeting: 208 x 162 x 55 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten 18e eeuwse Hollands barok porseleinkast, orgelgebogen met 4 lades en kruispootverbinding. Recentelijk professioneel schellack handgepolitoerd. 228x230x48cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse notenhouten één-deurs vitrine-opzetkast met schappen en tafel kruispoot. Afmeting: 197 x 120 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten hoekkast met jalouziedeur + lade. Met origineel beslag. Afmeting: 93 x 81 x 58 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.