Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/paradijsvogel/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 5 Kop en schotels met lange lijs, 1 kopje met haarlijn, 5 kopjes en 5 schotels, 18e eeuws, 3x schotels en kopjes goed, resthaarlijn of chip. 6,5-13cm. Redelijk...
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Eerste helft 20e eeuw. Gestikt, met karaktertekens. Afmeting: 160 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/paradijsvogel/insekten decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met insekten/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 23 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Staart Foo-hond licht beschadigd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen kraantjes dekselkan met floraal/vlinder decor. Deksel heeft randglazuur schade De pot heeft twee kraan uitgangen en binnenin een zeef. Afmeting: 50 x Ø 22 cm. In g...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin/vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insekten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Divers, floraal/vogels. Grote schotel heeft haarlijn + chips. De andere twee minimale chips. Afmeting: Ø 13 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met roze glazuur en floraal decor. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. Haarlijn. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met tekst, figuren in boot decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Enkele chips deksel/vaas rand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat..
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/pioenroos decor. Randschades. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari kop en schotels met floraal decor. Twee schotels goed. Twee kopjes beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In matig/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese porseleinen pot met goudkarpersdecors en 6 bodemmerken. 37x39cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur, geisha's, teksten en karaktertekens. Afmeting: H 44 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinese wit porseleinen trekpot met reliëf draken decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 17 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met floraal decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 15 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen vaas op houten console. Tweede helft 20e eeuw. Floraal/salamander decor. Afmeting: H 94 x Ø 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,1 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in interieur decor + zes tekens bodemmerk. Twee kleine chips. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees, uit ivoor gesneden reclining lady op houtgestoken basement. Afmeting: 19 x 6 x 6 cm. met taxatie rapport In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met bodemmerk, bamboe/tekst decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Queng Lung, tuin decor, haarlijn. 1x Familie Rose, floraal, haarlijn. 1x Tuin decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse gietijzeren Chinese waterkan met vis decor + koperen deksel. Afmeting: 21 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met draak/phenix/ vleermuis/floraal/gouden decor. Plus verso blauw/rood florale decor. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Yixing. Aardewerk. Bestaande uit: penselenvaas met floraal decor + bodemmerk. En een kleine trekpot met floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte stapeldoos in originele kist. Afmeting: 21 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schotels met geel glazuur, draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder meer: 2x Koekoek in het huisje + 1x floraal. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 35 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose met tuin decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/paradijsvogel decor, haarlijn. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, haarlijn. Chips + haa...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met figuren in landschap/gebouwen decor. Bloem op deksel beschadigd + kariatiden beschadigd. Afmeting: 24 x 36 x 24 cm. In redelijke staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Ming bord met kraanvogel decor. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen Red Deer vierkante vazen. Met gouden Foo-honden koppen/tekst decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Drie zeldzame Chinees porseleinen kopjes met draken/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 7,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal. Bloem-vormig met marmer-achtig glazuur. Afmeting: 5 x Ø 23 cm. In goede staat.