Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler. Pendant. 1837 - 1922. Eén maal wintergezicht met ijspret en vele figuren. Eén maal zomers landschap met figuren in boot en windmolens. Olieverf op linnen. A...
Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...
Grote zware Chinees porseleinen pot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Vierkant met rondom figuren in landschap decor. Lichte randglazuur schades + chip. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Bijzonder inktstel met zilver, 925/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerd zwart houten basement rijkelijk versierd met zilveren elementen, met wapenschild met linten, voorzien van gravure: "...
Ton Schulten, 1938 Ootmarsum. Twents coulissen landschap 1999. Kostprijs Hfl. 32.000,= Olieverf op linnen. Afmeting: H 200 x B 150 cm. Op dit schilderij is volgrecht van toepassing. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotjes decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Monogram onduidelijk. 19e Eeuw. Hollandse ijspret met vele figuren. Oudere restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom in lotusbloem vorm met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Prachtige wit- met geelgouden klemarmband, 750/000, Brede klemband, 30 mm, met geelgouden basis en aan de bovenzijde voorzien van een brede witgouden band. 59x70mm. De armband is voorzien van een matt...
J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Onder andere: Set van vier, floraal + bodemmerk en één maal divers, floraal, haarlijn. Afmeting: Ø 4 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen Kang Xi gemerkt kopje. Met twijg/vlinder decor. Afmeting: H 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...
Elegante geelgouden choker, 750/000, met diamanten. Fijn gevlochten collier met daaroverheen geschoven een grote losse hanger met in het midden een grote briljant geslepen diamant, ca 0,90 crt SI-I. N...
Groot werk van Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Boerenmeisje geeft planten water. Olieverf op linnen. Gat bij arm in het doek. Afmeting: H 107 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuur/tijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 43 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...
Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik/bloemen decor. Voorzien van rood glazuur. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 17,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselschaal met kraanvogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 21 cm. In goede staat.
Unieke zilveren monstrans, 950/000, Barok, versierd met een alziend oog, cherubijnen, acanthusbladeren en druivenranken. De monstrans is geplaatst op een rechthoekige voet met 4 klauwpoten versierd me...
Antieke gouden broche, 585/000, met diamanten. Markiesvormige opengewerkte broche met floraal decor volledig bezet met roosgeslepen diamanten. Midden in de broche zit een grote peervormige diamant, 8,...
Rik Wouters. 1882 - 1916. Belgische School. Liggend vrouwelijk naakt. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.
Marius Bauer. 1867 - 1932. Oriëntaalse stadsingang met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met kransslinger en strass-stenen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuws Duits wortelnoten dubbelgebogen Barok secretaire met dikke zaag fineer. In originele staat met origineel beslag. Eén slot mist. Afmeting: 115 x 113 x 63 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk/figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 x Ø 22 cm. In goede staat.
Geelgouden tennisarmband, 585/000, met diamant. Armband volledig bezet met briljant geslepen diamanten met diagonaal geplaatst gouden bruggen met daartussen diamanten geklemd in een 2 poot-chaton. Tot...
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met oker glazuur en bloesem/vlinder en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met tuin/vogel en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Francois Louis Francais (Barbizon). 1814 - 1897. Italiaans landschap bij avond met vrouw en waterkruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 82 cm. In goede staat.
Originele 17e eeuwse Duitse Nürnberger ijzeren geldkist met origineel slot, slotplaat en sleutel. Functioneel. Afmeting: 43 x 80 x 46 cm. In zeer goede staat.
Paar grote Villeroy & Boch (Mettlach), Delftse-stijl tegels van bijzondere kwaliteit. Circa 1895 - 1900. Door Jean Baptiste Stahl. Duitsland 1869 - 1932. Eén tegel is gemaakt naar Gerard Dou. 1613 - 1...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met riviergezicht/boten/huizen decor. Drie schotels goed. Eén maal haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 4,5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Arie Kelting de Koningh. 1815 - 1867. Hollands zonnig landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 42 cm. In goede staat.
Monogram C.W. Circa 1930. Pot met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 18 cm. In goede staat.
Prachtige Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/landschap/figuren decor. Zonder bodemmerk. Afmeting: H 38 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Prachtige gouden ring, 585/000, met roosgeslepen diamanten. Rozetring met in het midden een grote ovaal roosgeslepen diamant, gezet op zilverfolie, 10x7,8mm. om deze steen zit een rand met 18 kleien d...