Ben Viegers. 1886 - 1947. Riviergezicht met stad (Rhenen?). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Oude messing pendule met antiek uurwerk. 19e - 20e Eeuw. Au Bon Sauvage. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 28 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Foo-hond in landschap decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 22 x Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige schenkkan met zilveren monturen, 835/000. Grote kan versierd met slijpwerk met floraal decor, geplaatst op een ronde zilveren voet met lambrequins, kabelrand en cannelures. Aan de kan zit ee...
Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Delftshaven Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 77 cm. In goede staat.
H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Havengezicht Pernis met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast met origineel beslag. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 196 x 145 x 45 cm. In goede staat.
Uitgebreid Duits K.P.M. porseleinen eetservies met floraal en goud decor. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: 95 borden (soep, ontbijt, diner), 20 (deksel)schalen, 2 saucieres, 2 zoutnappen, 2 mosterdde...
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 27 x Ø 20 cm. Beide deksels gelijmd. Verder in goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met geel glazuur, karakter tekens en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen diepe sierschotel met figuren en landschap decor. Afmeting: 7,5 x ø 39,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.
Jan Strube. 1961. 1892 - 1985. Stilleven met tinnen kan en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Eikenhouten 19e eeuwse Franse jachtvitrine-opzet kast. Met fruitranken/wildvoorstellingen. Circa 1870. Afmeting: 235 x 130 x 55 cm. In goede staat.
Grote blauwe Chinees porseleinen vaas met karper en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon kom in lotusbloem vorm. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. 18e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Mooie grote Chinees porseleinen celadon vaas met draken/Foo-honden decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Slijtage. Afmeting: H 21 cm. Verder in goede staat.
Antieke konische staande Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Klokkast zwart gelakt. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Afmeting: H 220 cm. In redelijke staat.
Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...
18e - 19e Eeuwse Chinese brons-overlay op terracotta lachende boeddha met vleermuis en kinderen. Beschadigingen bij vleermuis. Afmeting: 23 cm. In goede staat.