Chinese wit porseleinen vaas met blauwe draken. Afmeting: 23,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen yongzheng landschaps kom. Haarlijn. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen pattipan's. Divers. Voor onder theepot of kannetje. Met floraal/landschap/Familie Rose decor. Afmeting: 9,5 - 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale celadon vaas in groen/grijs craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 12 x 10 cm. In goede staat.
Vroege Chinese terracotta kruik met Chinees symbool en meanderende omranding. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 19 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee vroege Chinese metalen gepolychromeerde Foo-honden/Tempelhonden. 17e Eeuw of ouder. Mooie patina. Afmeting: 14,8 x 10,8 x 6,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: Ø 14,3 - 14,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen olielamp met vogelkop en creme-kleurig glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met landschapdecor en bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rolvaas met wit glazuur. Afmeting: 44 x Ø 14 cm. In goede staat.
Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte rolvaas met berglandschap/figuren/vee decor. Afmeting: 47,4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams Bont/paradijsvogel decor. Haarlijn + chips. Afmeting: 7,5 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Zeven antieke Imari porseleinen chocoladekoppen. Vroeg 19e eeuw. Eén kopje gaaf, zes kopjes met haarlijn of chip. Afmeting: 8 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame grote Chinees porseleinen 18e eeuwse diepe kommen met floraal decor. Beide gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 20,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaasje met Amsterdams Bont decor. Minimale chip bovenrand. Afmeting: H 11 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: Ø 32,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Japanse houtsnedes. Gesigneerd. 20e Eeuw. Landschappen + floraal. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e - 19e Eeuw. Floraal/vogel/insekten decor. Drie borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.