Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.
Miniatuur poppen-/linnenkastje van grenenhout met 1 lade en spiegeldeuren. 76x45x16cm. Cond.: G
Genummerd 11 (Misschien Hertel & Schwab), toddlerlijf. Geschilderde ogen en open gesloten mond L.:35cm. Cond.: G
chip aan oor
Gietijzeren kacheltje met pannen (blauw emaille) 8-delig. In goede staat, kachel mist 1 deurtje
Heubach Koppelsdorf Nr. 300.9 baby toddler lijf. Boven 2 porseleinen tanden en mooie slaapogen. Echt haren pruik. Pop is gerestaureerd L.: 62cm.
Kämmer & Reinhardt 126, boven 2 tanden, kleding aangepast. Leuk popje.
Made in Germany Nr. 152 2/0. 2 Porseleinen tandjes boven met lichtgrijze slaapogen. Oud pruikje Cond.: G
9 Pluche beesten: 1x liggende leeuw Steiff 24cm. 1x Steiff mopshondje 10cm. 1x Steiff zwarte poedel 30cm. 1x kameel 20cm. 1x witte poedel 12cm. 1x Steiff Australië (Snobby) 12cm. 1x Steiff eekhoorn 11...
Genummerd 10. Boven 4 porseleinen tanden en blauwe slaapogen. Open vingers en een echte haren pruik. Klein haarscheurrtje boven het linkeroog (gerestaureerd). L.: 62cm.
Genummerd 136. Geleed lijf, boven rij tandjes en slaapogen. Oud pruikje, vingers gerestaureerd. Verder in goede conditie L.: 42cm.
Poppenwagen ca. 1900 met gietijzeren onderstel op 4 ijzeren spaakwielen. Met gevlochten korf en porseleinen handvat 86x106x42cm. Cond.: G
Schuetzmeister & Quent Nr. 201, baby toddler lijf. Boven 2 tanden en blauw-grijze slaapogen. Originele kleertjes
Ongemerkt, geheel porseleinen zitbaby. Open vingertjes en open gesloten mond L.: 25cm.
Blikken brandweerjeep 50-er jaren Fire Dept. no. 1 op batterijaandrijving. Japans, bespeeld, antenne mist 28x14x13cm. Cond.: R
Simon & Halbig Nr. 1079, geleed lijf. 4 Porseleinen tandjes boven, blauw-grijze slaapogen en gaatjes in de oren. Blonde mohairpruik Cond.: G
onderbeen niet goed?
Käthe Kruse ca. 1930, meisje. Alles origineel L.: 50cm. Cond.: G
Käthe Kruse ca. 1928, Traumerohen . Alles origineel L.: 46cm. Cond.: G
neusje beschadigd
6 Popjes; 1x Nr 1360 Alt-Beck-Gottschalk, porseleinen hoofd 17cm. 1x Nr 200 Welsch 13/0, Porseleinen hoofd. 1x Nr. 189 2/0 Googly, porselein. 1x Nr. 22 SFBJ 13/0, porseleinen hoofd. 1x Nr. 985 A.M. 8/...
Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos)met functionerende blusinstallatie (blaasbalg),en opdraaimechaniek. 80e jaren 38 x 15 x 14 cm. Cond.:U
Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos) 80e jaren, met opdraaimechaniek en sleutel, 45 x 18 x 14 cm, Cond.U