N. Wijnberg, 1990. Nr. 174/300. 1918 - 2008. Surrealistische voorstelling met liggend naakt en anekdote aan G.H. Breitner. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Oude lakwerk lithografie. Vrouw in natuur met dieren. Op paneel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
M. Carels. Tweede helft 20e eeuw. Twee kippen bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.
N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Meinert Volkers '88. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Lorenz Kraus. 1922 - .......... . Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 26,5 x 40 cm. In goede staat.
Oude Martini aquarel reclame ontwerp. Circa 1970. Met origineel door schilder gemaakte watervlek. Aquarel op papier. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Hessenlandt, 16e - 17e eeuw + Les Mulets par J. Couche. Gravures op papier. Afmeting: 33 x 24 cm / 22 x 19 cm. In goede staat.
A.J. van 't Hoff. 1893 - 1939. Molen bij Veere. Ets op papier. Afmeting: 31 x 42 cm. In goede staat.
P. Stöven. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In goede staat.