Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.
Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws lindehouten snijstuk. Twee engelen. Afmeting: 24 x 39 x 7 cm. In goede staat.