Vier delen oud plated 20e eeuw, 1 x Mexicaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.
Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R
Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afm. 9-39 cm. In goede staat.
Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afm. 38x38 cm. Cond.: G.
Marmeren 'Discussiebol'op basement. 20e eeuw. Afm. 14 x 10 cm. ø In goede staat.
Eén maal vergulde lijst met reproduktie. Eén maal achter glas damesportret geschilderd in lijst. 20e Eeuw. Afm. 13x10 cm. en 11.5x12 cm. Cond.: G.
Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afm. 28 cm. In goede staat.
Oosterse sabel in houten schede met houten heft 20e eeuw 90cm. Cond:G
Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G
Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 25 cm. Cond.: G.