Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin in cassette. 20e Eeuw. Afm. 8.5 cm. ø. In goede staat.
Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 24 cm. Cond.: G.
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas met 24 karaat overlay, adelaardecor 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond;G
Grote republikeinse Chinees porseleinen wijsheer. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 55 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met florale decor. Gemerkt. Afm. 10x17x11.5 cm. ø. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bloesem decor. Ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Afm. 9.5x17x10.5 cm. ø. In goede staat.
Drie grote oude Chinese porseleinen figuren. Handbeschilderd, 20e eeuw. Afm. 41-44 cm. In goede staat.
Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...
Twee 18e-19e eeuwse imari porseleinen borden met tuin decors. Afm. ø 23.7 cm. In goede staat.
Leuk Duits Rosenthal porseleinen theeservies "Selb Bavaria" met "Isolde" decor. In Jugendstil-stijl, met bloemen en goud decor.
Twee antieke keramieken Villeroy en Boch bloempotten. Ca. 1900. (Grotere heeft haarscheuren in bodem). Jugendstil met florale decors. Afm. ø 22 - ø 30 cm. Cond.: R/G.
Negentiende eeuwse Japanse imari porseleinen vaas gelobt, met voorstelling figuren bij baai. Vaas is gemerkt, 25x14øcm.. Cond;G
Oude Amerikaanse Franklin Bisquit porseleinen deksel-speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. 'The H.M.S. Pinna Forte Centennial Music Box'. Afm. 7x12 cm. ø.
Antieke 19e eeuwse porseleinen dekseldoos met romantisch figurendecor 4,5x8ø Cond:G
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G
Grote Japanse Imari porseleinen schotel met landschapsdecor, gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 5x36,5øcm.
Antieke Weense terracotta figuur omstreeks 1900, vrouw met emmer en mand nr 218 made in Austria. In goede staat, 48cm.
Drie negentiende eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, grote vaas bovenrand beschadigd. 10-31cm. Cond:R/G
Grote Schierholz porseleinen kandelaar met 2 putti en rozen, gemerkt , omstreeks 1930-1950, chips en stukjes af 34cm. Cond:R
Duitse porseleinen Volkstedt teckel nr. 5628, omstreeks 1930-1940. In goede staat 7x9x5,5cm.
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met landschapsdecor, haarlijn, 6x11,2øcm. Cond;R
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
Groot oud Chinese spekstenen beeld, 20e eeuw krijger met foohond . In goede staat 32x23x15cm.
Oude Chinese kantonese vaas met krijgers, 20e eeuw, Gemerkt, 30cm. Cond.:G
Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 23x28øcm.
Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G
Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor. In goede staat 17x21,5øcm.
Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor. In goede staat 17x21,5øcm.
Oude chinees porseleinen lampenvoet, 20e eeuw met floraal decor. 35x19øcm. Cond:G
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.
Vier deel Delftsblauw keramiek, 20e eeuw, 2 dekselvazen, deksel met stopverf vastgezet en 2 borden, oud Delft. 26,5cm. 24øcm. Cond;G
Zeer grote keramieken Satsuma vaas omstreeks 1930, met krijgers en gouddecor, 64cm. Cond:G
Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoois bewerkt, jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...
Grote oude Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor, rondom bewerkt, 20e eeuw. In goede staat 41x20øcm.
Belgisch gemerkte aardewerken zuil met bloempot in art deco stijl, 20e eeuw, gemerkt made in Belgium, groen-blauw glazuur, 114x38øcm. Cond;G
Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, ( gemerkt) In goede staat. 39xø27cm.
Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor Cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G
Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met gedetailleerde figuren, gouddecor en landschap. verguld bronzen montuur. 61x21øcm. Cond:G
Porseleinen vleesschotel 18e eeuws met landschapsdecor. 5x3,5x28cm. Cond;G
Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegels in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Antiek Sevres porseleinen dekseldoos met onderschaal, omstreeks 1900, handbeschilderd met goud en bloemendecor, onderschaal gerestaureerd. Cond:R/G 9x18øcm.
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G