Zeldzame grote Art deco kinderspeelwinkel, met toonbank, deurtjes en lades omstreeks 1930(stukje hout mist) 115x80x90cm Cond:G
Grote Franse Unica looppop 75cm omstreeks 1930 in originele staat Cond:R/G
Zeldzame set schoenhut poppen en originele Volendammer klederdracht,houten klompen(herkomst Newark museum) Albert Schoenhut 1872-1935 USA Pensylvania. Deze poppen zijn voorzien van een ingegraveerde s...
Drie oude blikken speelgoed motoren omstreeks 1960, 1 maal Japan Police P.D, 1 maal China (opwindbaar) nr 602 ms 702, 1 maal China MF 115 met rubberen hoofd. 12-22cm Cond:G
Antiek poppenkoetsje omstreeks 1900 met celluloid popje met drie panelen met putti afbeeldingen, in goede staat 17x9x10cm
Groot kavel met racebaan en accesoires van "Carrera Exclusive" met onder andere de volgende dozen (artikelnummers) met inhoud: 20100, 20404, 20509, 20581, 20411, 20511, 20502 en een "Tuning-kit". Onde...
Oude Wilesco blikken stoommachine 2e helft 20e eeuw in doos 15x15x22cm. Cond.: G
Grote Duitse antieke porseleinen pop, Armand Marseille, nr 370 AM 9 Dep met gelede lichaam, in goede staat (kop heel) Cond:R/G 78cm
Antieke Duitse porseleinen pop, Armand Marseille 370 A.m 2 Dep met porseleinen onderarmen en stoffen lichaam, 51cm Cond:G
Twee delen speelgoed: 1x Racebaan in doos "Cartronic Plus Big Action Set" en 1x Nikko Porsche 935 Turbo Racing Special 1:12 radiografische auto. Beide delen niet getest op werking en eventueel missend...
Eikenhouten kinder-kruiwagen ca. 1900 in goede staat 80x32x34cm.
Zeer groot kavel met ca. 200 (wellicht meer) delen speelgoed waaronder: Modelauto's (Matchbox, Corgi, Siku, Lesney, Politoys, etc.), modelvliegtuigen, vrachtwagens, en overige voertuigen. Allen in bes...
Zeldzame set schoenhut poppen en originele Volendammer klederdracht,houten klompen(herkomst Newark museum) Albert Schoenhut 1872-1935 USA Pensylvania. Deze poppen zijn voorzien van een ingegraveerde s...
Twee delen oud Duits Steiff speelgoed: 1x uil "Wittie" en 1x hond "Bazi". Beide met etiket en "Knopf" 10-14cm. Cond.: G
Kavel met 13 diverse oude Mahjongg spelen 20e eeuw 30x50x40cm. Cond.: G
Kavel met 11 speelgoedauto's: 5x Opel Zafira in doos (Minichamps), 1x Opel Zafira minichamps en 5x Mercedes (o.a. Conrad) 10-15cm. Cond.: G
Decoratieve kinderwagen met 8 porseleinen popjes 2e helft 20e eeuw 18-37cm Cond:G
Dertiger jaren Engelse kinderduwezel op wielen, gemerkt: Trademark Chiltern Toys(1 oog mist) 50x52x22cm Cond:R/G
Antiek poppenkastje, 1 derus met lade en spiegeldeur, vurenhout en berkenhout (bamboe effect) omstreeks 1900, in goede staat 49cm
Drie antieke speelgoedfornuizen, twee blikken en 1 gietijzeren(incompleet) 9-18cm Cond:R
Kavel met 14 diverse oude Mahjongg spellen 20e eeuw 30x50x40cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuws kinder keukenkastje in goede originele staat 56x39x15cm.
Vooroorlogs knikkerspel omstreeks 1930 gemaakt van multiplex en spijkers 78x41x7cm Cond:G
Vier oude speelgoed stoommachines, 2e helft 20e eeuw, o.a. stoomwals Mamod(in doos) drie kleine stoommachines o.a Mamod 11-28cm Cond:R/G
Oude speelgoed stoommachine, 2e helft 20e eeuw van Jensen Pensylvania, in originele doos, en in goede staat 23,5x22,5x22,5cm Cond:G
Antieke Duitse Doll speelgoed machine met originele lithografie, D.C made in Germany, compleet met brander 26x17x21cm Cond:R/G