Bloedkoralencolliers en oorhanger met GG 585/000. Twee bloedkoralencolliers, een verlopend met naast bloedkoraal enkele andere kralen, 3-4,5 mm, bevestigd aan een GG bolsluiting met GG lakbollen, leng...
Zakje bloedkoralen ø 3-6 mm, takjes tonnetjes en rondjes. ca 34 gr
Mooie armband met 4 rij bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. Armband met 4 rijen bloedkoraal, tonmodel ø 5.6 mm, bevestigd met prachtige GG eindstukken aan een 19e eeuwse streeksluiting met gravure en...
Collier met bloedkoraal en zoetwaterparel met groot antiek GG, 585/000, slot met bloedkoraal. Collier met 5 rijen met parels, ø 7,5 mm en bloedkoraal, ø7 mm, om en om bevestigd aan een grote ronde ant...
Bloedkoralen armband, 2 rijen met GG 585/000 ovaal slot. Tonnetjes bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan GG olijfvormige sluiting. De armband is voorzien van een veiligheid. Lengte 16,8 cm. ca 17,5 gr
Bijzonder fraai collier GG 585/000 met staafjes. Klassiek collier met gematteerde staven verlopend in grootte met gekruiste bewerking op de schakel. Breedte 4.5-12.5 mm. Lengte 44 cm ca 40,2 gr
Prachtige antieke broche WG 585/000 met roosdiamanten. Fraaie langwerpige broche, Art nouveau, in bloemvorm met in het midden een grote ovale roosdiamant, ca 1 krt en 19 kleine roosdiamanten. Met stek...
Elegante broche WG 750/000 met briljanten. Mooie broche in een fanatsie veervorm met ca 33 briljanten in diverse grootte, totaal ca 0.50 crt, Grootte broche 54x25 mm ca 11.4 gr
Armband met rozenkwarts en WG 585/000 sluiting met topaas. Sierlijke armband met 3 rijen rozenkwartskralen, cylindervormig gefacetteerd ø 6.8 mm, bevestigd aan een WG sluiting in de vorm van een strik...
Collier van rozenkwarts met WG 585/000 bollen en sluiting en WG 750/000 hanger met briljant. Fraai snoer met cylindervormige rozenkwartskralen, ø 7 mm, verfraaid met 12 WG bolletjes en in het midden ...
Ring WG 585/000 met 3 briljanten. Strakke ring met in het midden een ovale zetting bezet met 3 briljanten, ca 0.08 crt ø 57 , ca 3.15 gr
Ring, WG 585/000 met Amethist. Een strakke ring, breedte 4 mm, met in het midden in een rail gezet 3 caree geslepen Amethisten,ø 50,
Prachtige ring WG 750/000 met briljanten. Grote sierlijke entouragering met 25 briljanten, totaal 0.90 crt. ø rozet 17 mm ø 51 ca 6.35 gr
Design ring WG 750/000 bezet met briljanten. Strakke ring met een rechthoek aan de bovenzijde volledig pave bezet met briljanten. Totaal ca 1.71 crt. W/SI, ø 53, ca 9.3 gr.
Sierlijke oorhangers WG 585/000 met briljant. Fijne oorhangers met met haken en aan de voorzijde een rand in de vorm van een afgerond vierkant met daarin een bloem bezet met diverse kleine briljanten...
Ring WG 585/000 met Robijn en diamant. Een rijring, 3,4 mm breed met 3 lichte robijnen en 8 kleine diamantjes, totaal 0.08 crt. ø 50
Ring GG /WG, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de zetting zit een bri...
Broche GG 585/000 antiek model. Ronde broche met geschulpte rand, 28 mm, met in het midden een afbeelding van een mand met filigraine bewerking. ca 4,7 gr.
Armband GG 585/000 met munten en bedel. Close for ever armband met GG 585/000 bedel van een boot en 4 GG 585/000 muntranden met 2 GG tientjes, 1897, 1 GG vijfje, 1912, en een 1 dollar 1853.Lengte 20 c...
Hanger en oorknoppen GG 585/000 gladde bollen. Een grote hanger in de vorm van een bal, ø 21 mm, met bijpassende oorclips in dezelfde grootte. ca 13.4 gr
Broche/ Hanger GG 585/000 met munt. Hanger broche met bewerkte rand met een munt hungar- austria. ø broche ø 36 mm. ca 9.8 gr
Royale ring GG 750/000 met veel briljanten. Ring met grote markiesvorm bezet met 18 diamanten, totaal ca 1.3 crt W( 11x23mm) ca 5.7 gr ø 57
Zeer fraaie brede armband GG 585/000 met bewerking. Brede armband, 24 mm, met gravure bewerking. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ca 52.5 gr lengte 19,5 cm
Choker GG 585/000 Charisma, met briljant. Choker met in het midden een halve maan met daarin een briljant geslepen diamant , 0.09 crt, met lijnenversiering. Geheel gepolijst. het middenstuk zit bevest...