Calizolari? 20 eeuw (Italiaanse School), olieverf op koper, ruiter in landschap 10x13cm. Cond.: G
Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G
Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, 9 schotels, 11 kopjes (2 beschadigd), 11 bordjes, theepot 7-28cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom decor van figuren in tuin 14,5x11,5cm. Cond.: G
Veertein delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (vaasdecor): 6x complete sets, 2 losse kopjes (2 kopje met chips) 5,5x11,5cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot in pompoenvorm 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 7x15xø10cm.