Leuk album met ca. 215 diverse ansichtkaarten van Hengelo 20e eeuw 32x28cm. Cond.: G
Leuk album met diverse postkaarten etc. van Hengelo 20e eeuw 32x27cm. Cond.: G
Leuk album met diverse postkaarten Hengelo (met name de wijk Tuindorp) 20e eeuw en diverse knipsels 32x26cm. Cond.: G
Duitsland collectie waaronder Bondsrepubliek 1975-1983 (postfris), Berlijn 1960-1982 (postfris) + stockboeken gebruikt (BRD, Berlijn en wat Reich)
Nederland postfris 1959-1984 met groen stockboek o.a: zomer 1950 + kerken in nood postfris. Tevens een bruin stockboek (doubletten)
Verzameling Nederlandse postkaarten, ca. 135 stuks Cond.: R-G
Album met diverse postkaarten van Nederland 20e eeuw ca. 120 stuks 32x27cm. Cond.: R-G
Album met ca. 120 diverse postkaarten Nederland 20e eeuw 32x25cm. Cond.: R-G