Grote 19e eeuwse houtgestoken engel met originele beschildering in goede originele staat 87cm.
Antieke gestempelde Chinese bronzen boedha (gesigneerd) 18e-19e eeuw in goede staat 15x7x6cm.
Houtgestoken beer op bol (eikenhout) ca. 1900 in goede staat 33x20x11cm.
Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G
Grote bronzen condor in Art Deco stijl 21e eeuw, gesigneerd B. Vanstraeten in zeer goede staat 51x20x40cm.
Oud Afrikaans gevlochten hoedje met vogelschedel en schelpen, in goede staat 17x26cm.
Twee metalen figuren ca. 1900 (met gietstempel Parijs), voorstellend meisjes op stoel (1 stukje van stoel is weg) 30-34cm. Cond.: R-G
Groot oud bronzen figuur, voorstellend een vrouw op stoel 2e helft 20e eeuw 61cm. Cond.: G
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 37x18x31cm.
Oude bronzen zittende boedha met originele patina 20e eeuw 34x22x11cm. Cond.: G
Grote bronzen dame op zwart marmeren voet in Jugendstil stijl 21e eeuw in goede staat 53cm.
Oud bronzen figuur ca. 1930, gesigneerd Keck. Voorstellend een jongen met kruiwagen op marmeren voet 15cm. Cond.: G
Modern brons van een voluptueuze dame op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 22x26x15cm.
Moderne bronzen arm, gemonteerd op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 46x46x10cm.
Twee bronzen Jugendstil stijl kaarskandelaren 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met bloem. Geheel gemonteerd op marmeren voet 34xø12cm. Cond.: G
Bronzen kraai op zwart marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd WMSVH 28x22xø14cm. Cond.: G
Bronzen vogel op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 31x16x10cm.
Twee oude houten Mooren met hoorn des overvloeds 20e eeuw beschilderd 83-85cm. Cond.: G
Bronzen engel op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Michelangelo, in zeer goede staat 39x13x13cm.
Moderne sculptuur op beton gegoten voet met 5 gezichten op metalen basis. Gesigneerd Yeph 1984. Paar chips van gipsen gezichten af en lichte schaafplekken 68x15x16cm. Cond.: R
Twee bronzen figuren 2e helft 20e eeuw: 1x midwinterhoorn blazer (monogram A.R. Antoinette Ruiter) en 1x bronzen krab 12-25cm. Cond.: G
Groot Frans compositie metalen beeld ca. 1880, getiteld "Le Jour", voorstellend een man met fakkel bij adelaar 70cm. Cond.: G
Frans compositie metalen figuur ca. 1880, gesigneerd La Rose par Guillemin. Waarschijnlijk mist de roos in haar hand, verder in goede staat 49cm.
Vier grote antieke gietijzeren kerkelijke figuren (wandapplicatie) 32-39cm. Cond.: R-G
Oud Indonesisch pallisander houten figuur, voorstellend een Indonesisch paar ca. 1950 in goede staat 53x17x8cm.
Gietijzeren gegoten beeld van een jachthond ca. 1900 in goede staat 16x30x7cm.
Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G
Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G
Oud of antiek Afrikaans houten masker met gevlochten "muts" in goede originele staat 26x18x10cm. Cond.: G
Oud of Afrikaans houtgesneden masker met daaraan jutte met stro, muts met schepen. In goede originele staat 30x14x26cm. Cond.: G
Zuid Duits Maria-beeld ca. 1800. Barok met originele polychromie en opschrift "Ave Maria". Armen zijn eraf 24cm. Cond.: R-G
Oud of antiek Afrikaans masker met vlechtwerk en latoenkoper. In originele staat 27x22x11cm. Cond.: G
Oude bronzen zeemeermin op steen 20e eeuw 12x11x9cm. Cond.: G
Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G