Drie oude gemarmeleerde keramieken vazen in goede staat, 18xø12cm., 18xø9cm. en 18xø9cm. Cond.: G
Grote Chinese 19e eeuwse voorraadpot, gemerkt met diverse decors in medaillons 25xø20cm. Cond.: G
Grote Chinese celadonvaas ca. 1880 met bloesemtak- en vogeldecor. Lange oude haarlijn en bovenrand 3cm. beschadigd, 42xø20cm. Cond.: M-R
Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M
Chinees porselein bord, 17e-18e eeuw met decor van figuren en rotsen ø30,5cm. Minimale chips rand, cond.: G