Drie antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met randschade. 2x blauw landschapsdecor 13x13cm. 1x Polychroom 17e-18e eeuw 13,5x13,5cm. Cond.: R
Frans porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw met gouddecor, ongemerkt 23x13xø9cm. Cond.: G
Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U
Ingelijst prent met goudopdruk "Sanctus Joseph Nutritius Jesu Christi" 30x40cm. Cond.: G
Jacob Gerardus Veldheer (Haarlem 1866 - 1954 Blaricum), ets op papier (handgesigneerd), Hollands landschap met rivier 18x23cm. Cond.: G
S. de Bruin '54, aquarel op papier, Jezus (sepia) 11x13cm. Cond.: G
Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G
Zeven delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x schaal en 6x vaasje 7-25cm. Cond.: G
Oude geelkoperen schenkkan 20e eeuw. Bewerkt Perzisch model 27x30xø14cm. Cond.: G
Kleine messing microscoop in cassette ca. 1910, ongemerkt 6x17x6,5cm. Cond.: G
Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G
Oude Delfts porseleinen lampevoet op Chinees houten sokkel 20e eeuw 30xø11cm. Cond.: G
Oude tafellamp, wit keramieken voet met messing 2e helft 20e eeuw 40xø26cm. Cond.: G
Grote oude bloempot gemaakt van Art Deco tegels. Onderste tegels iets beschadigd 40x26x26cm. COnd.: G
Wanddecoratie van schip in lijst, Mats France 2 1911 54x39cm. COnd.: G
Sierschotel midden 20e eeuw van ijzer met brons patina. Bord is gedecoreerd met rozen. Bodem bevat onduidelijk merkteken ø25cm. Cond.: G
Oude Art Deco tafellamp met marmeren voet, voorstelling van druiven etende hinde. Lampekap mist 12x20x8cm. Cond.: R
Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S
Geweven wandkleed Chinees 20e eeuw met afbeelding van de Chinese muur 66x100cm. Cond.: G
Indonesisch tropisch houten bewerkte tabaksdoos 1e helft 20e eeuw 2x5,5x9cm. Cond.: G