Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.
Grote bronzen stier ca. 1900 op marmeren sokkel, geen signatuur gevonden 27x39x18cm. Cond.: G
Groot antiek Roemeens bronzen beeld van Georghe Stanescu (1881 - 1967), voorstellend twee pratende oude mannen 32x21x16cm. Cond.: G
Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.
Groot antiek bronzen figuur, voorstellend een Romeinse vrouw van Gautier Witeur ca. 1900. In goede originele staat met mooie patina 57cm.
Antiek bronzen figuur voorstellend een Bachus met luit en korf met druiven. 38x25x14cm. Cond.: G
Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...
Zware bronzen gesigneerde Jugendstil schaal ca. 1900, gesigneerd Kossowski nr. 103 B.D. (1855-1921), voorstelling van een vrouwenhoofd met lang haar en pauwenveer 4x26x18,5cm. Cond.: G
Marmeren figuur ca. 1900, voorstellend een jongen aan het tekenen. Gesigneerd Ganova (stuk bij sokkel gelijmd) 44cm. Cond.: R
Twee grote zware oude Afrikaanse houtgesneden figuren voorstellend een krijger met zijn vrouw 20e eeuw 126-127cm. Cond.: G
Prachtige bronzen figuur ca. 1900, gestempeld Susse Freres (Parijse bronsgieters). Voorstellend een slang bij vogelnest met mooie originele patina 16x15x13cm. Cond.: G
Twee Art Deco stijl bronzen eekhoorn boekensteunen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A. Weinmann 29x21x11cm. Cond.: G
Prachtige houtgesneden figuur ca. 1900 van mooie kwaliteit, voorstellend een Chinees met hoed en wandelstok 14cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur 20e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau, voorstellend jongen rustend bij boom 48cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een jongen met sigaret, gesigneerd Füller/Fübben/Fübborg? 30cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellend een naakte dame 42cm. Cond.: G
Bronzen buste op marmeren voet, voorstellend Napoleon Bonaparte 21e eeuw in goede staat 43cm.
Grote Franse Art Deco figuur ca. 1920 van gips (bronskleurig gepatineerd), voorstellend een naakte dame, getiteld "Reveil" 72cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur in Art Deco stijl 21e eeuw, voorstellend een adelaarskop op gestyleerde zwart marmeren voet. Gesigneerd C.J. Verhoeff 45cm. Cond.: G
Antiek figuur van compositie metaal op marmeren sokkel, voorstellend een putti met bekkens. Gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900 30cm. Cond.: G
Oude Loetz stijl glazen schaal ca. 1900 (of later) 6-13cm. Cond.: G
Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.
Originele Schwarzwald handgestoken hert (Black Forest) ca. 1880 met afneembaar gewei in goede staat 49x34x11cm.
Grote bronzen Art Deco stijl uil op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Fernandez 37x12x16cm. Cond.: G
Grote oude compositie metalen figuur op marmeren voet, voorstellend een sluipende luisterende man, gesigneerd S. Melani 30x53x15cm.
Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd Milill, vermoedelijk Jeanne D'arc (vrouw met helm) 22,5cm. Cond.: G
Moderne bronzen damesfiguur 21e eeuw op zwart marmeren voet, gemerkt Aristiolé Maillol 32cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen figuur, voorstellend een grote rat met muizen op geldstukken 20e eeuw 6x8,5x6,5cm. Cond.: G
Oud Indonesisch houtgesneden Iwajalanwiri uit Bali 20e eeuw in goede staat H.: 58cm.
Moderne bronzen figuur van een mansportret 21e eeuw op zwart marmeren voet 39cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend een vissende jongen 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Jary Price 32cm. Cond.: G
Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1920, voorstellend een liggende hond van compositie metaal (bronskleurig) 21x42x14cm. Cond.: G
Modern bronzen paard op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Dali in goede staat 33x18x9cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgesneden figuur uit Namibië 1e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Antiek Weense stijl figuur ca. 1900 met originele beschildering voorstellend een negeroïde man met korf en wandelstok (compositie metaal) 10,5cm.. Scheurtje in de mand Cond.: R
Oud bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend 3 schaatsers, waarschijnlijk ontwerp Taeke Friso de Jong in goede staat 12x16x12cm.
Twee antieke Bretonse eikenhouten figuren op zuil met blaasinstrumenten ca. 1870 in goede staat 59cm.
Oude compositie metalen figuur ca. 1920 op onyx voet "Sanite Bernadette", gesigneerd J. Dalson H.: 41cm. Cond.: G
Bronzen stier 21e eeuw, naar Picasso in goede staat 14x5x25cm. Cond.: G
Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G
Oude bronzen buste 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met verenhoed en marmeren voet 24xø12cm. Cond.: G
Oude bronzen buste op marmeren voet ca. 1950-1980 in goede staat 18cm.
Groot oud pallisander houten figuur 20e eeuw 73x13x22cm. Cond.: G
Antiek Weens beeldje van een tapijtverkoper ca. 1900 met bronskleurige patina, gemaakt van tin legering in goede staat 5x10,5x8cm.
Twee 18e-19e eeuwse Chinese bronzen boedha-hoofden 4,5-6cm. Cond.: G
Beeld van Shakespeare ca. 1900 van compositie metaal 31cm. Cond.: G