Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G
Zeer groot 17e-18e eeuws houtgestoken corpus Christi, met restpolychromie en gouddecor, Zuid -Duitsland, in goede originele staat 105x79x23cm.
Zeer groot antiek bronzen beeld gesigneerd, Maurice le Blanc 1864-1941, omstreeks 1900 voorstellende een indiaan te paard met slang, 65x82x26cm. in goede staat.
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen figuur van een Arabische man met kruiken, gesigneerd Debut(marcel debut 1865-1933), en gietstempel, omstreeks 1880 32,5cm Cond:G
Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm
Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat
Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.
Achtiende eeuwse houtgestoken Madonna met ivoren hoofden (Zuid Duitsland of Frankrijk) met originele polychromie 58cm. Cond;G
Negentiende eeuws groot bronzen beeld op originele marmeren sokkel met bronzen plaquettes, gesigneerd H. Ferrat, vrouw met ampfora, marmer heeft beschadigingen, Charles Hippolyte Ferrat 1830-1882, 49-...
Zeer groot zwaar antiek bronzen beeld door H. Sparreboom 1924, voorstellende een Griekse jongeman met kelk, in goede staat 66cm.
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Groot antiek Oostenrijks ampfora gemerkt beeld, nr. 4771/24cm. moeder met 2 kinderen, prachtig gekleurd met bronskleurige glazuur, ivoorkleur, en vele andere kleuren 68cm. klompje gelijmd, Cond:R/G
Antieke terracotta buste vrouw met mandoline, omstreeks 1900, tekst O sole Mio, door G. van Varrenbergh (Belgie), chips van voet, 52cm Cond:R/G
Antiek Frans bronzen beeld, man met mandoline, omstreeks 1900, gesigneerd P. Dubois(1827-1905 le Chanteur Florentin), mooie patina in zeer goede staat 58cm.Cond:G
Twee grote zeldzame 19e eeuwse notenhout gesneden narren, in schommel, met ophangbevestiging, mooie kwaliteit, 48-50cm. Cond:G
Grote Duitse Barock houtgestoken buste omstreeks 1700, met cherubijnkoppen en ranken, originele polychromie, 1 achterpoot vervangen, 59x32x17cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur in Biedermeier stijl, vrouw op stoel gesigneerd L. Kley, Louis Kley 1833-1911 31cm. Cond:G
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Achttiende eeuwse houtgesneden Madonna met kindje Jezus, met originele polychromie(licht wormbeval) 44cm Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1880, voorstellende een schipbreukeling op albasten rots(Robinson Crusoe?) 17x18x12cm Cond:G
Zeer groot 18e/19e eeuws houtgestoken religieus beeld, originele polychromie, handbeschilderd, het beeld is opgebouwd uit diverse segmenten, 150cm. Cond:G
Zeer groot 19e eeuws gesigneerd bronzen beeld de venus van Milo, gemerkt, musee de Louvre, in goede staat 100cm.
Negentiende eeuwse gesigneerd bronzen beeld op marmeren basement , voorstellende een ploegende boer, met paardenspan, gesigneerd Andre 11x23x19cm Cond;G
Negentiende eeuws Chinees messing beeld voorstellende een oudere Chinese man bij waterkant met ivoren voorwerp in hand, en schildpad aan waterkant, in goede staat 29x21x14cm. Cond;G
Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.
Groot gesigneerd 19e eeuws borstbeeld met monogram naar Grieks voorbeeld (kalk, creme kleurig) 76x47x30cm Cond:G
Bronzen wandschotel met portret door L.Ricard 1879 portret van een heer 37ø Cond:G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, Romein dood duivel, in goede staat 36cm. Cond;G
Brons overlay beeld gesigneerd Herman Janzen Diederik, Amsterdam 1923-1998 Almere, voorstellende een monnik rijdend op non, met natuurstenen basement, 22cm Cond:G
Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...
Negentiende eeuws bronzen beeld, man met verkondiging en zwaard, ongesigneerd 41cm.
Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G
Bronzen danseres op marmeren voet, 21e eeuw naar E. Degas, in goede staat 46cm. Cond:G
Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.
Negentiende eeuws frans bronzen figuur, door Ferdinand Barledienne 1810-1892, voorstellende Athene, 39cm in goede staat
Moderne bronzen buste met marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een expressionistische damesbuste 30cm in goede staat
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G
Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren basis, 21e eeuw, mannetjes leeuw met slang, gesigneerd A. Barye, in goede staat 25x29x13cm
Adolf Müller-Crefeld 1863-1934 Duitsland, bronzen Jugendstil figuur op marmeren sokkel, Romeinse vrouw drinkt uit kom, haarscheur en chip, Cond:R/G 43,5cm
Grote oosterse bronzen boedha op lotusbloem 20e eeuw, restvergulding, 60x18x14 cm.Cond:G
Antiek Chinees bronzen beeld wijsheer met schrift op rug, originele polychromie, stukjes verf missen 24cm Cond:G
Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm
Twee antieke marmeren bustes omstreeks 1900, dames met hoofddoek, gesigneerd. A. Bijprien, in goede staat 27cm.
Bronzen stier op marmeren voet, 21e eeuw, gesigneerd E. Valdez, (marmeren voet gelijmd) 21x30x12cm. Cond:R/G
Antieke bronzen wandplaquette, deels verguld, met schoorsteenveger en hond, tekst op affiche tate pour les Chiens avis chienperdu, omstreeks 1890 in goede staat 16x9x5cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur, omstreeks 1900. Een zittende dame op marmeren voet met ivoren gezicht door P.Tereszczuk, 1875-1963. 14,5cm In goede staat.
Twee antieke compositiemetalen figuren op houten sokkel omstreeks 1880, man en vrouw bij Griekse zuil. 28cm. Cond:G
Antiek Frans compositiemetalen vissersjongen met een pikhaak op houten sokkel, depart de peche omstreeks 1880, 41cm. Cond:G
Zeer groot notenhouten gesneden herder met stok, omstreeks 1930, in goede staat 120cm.
Antiek Frans Jugendstil beeld omstreeks 1900 la rose par Guillaume, dame met kleed (compositie metaal) Cond:G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, springende haas, in goede staat 34cm
Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar door R.Richard omstreeks 1900 met ivoren gezicht, en marmeren basis, 2 kleurig gepatineerd 22cm. Cond:R/G
Bronzen pelikaan op marmeren voet, 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd Eduard Bertin, in goede staat 30cm
Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een hand met daarin een vrouwentorso ( naar Dali) 16x23x10cm. Cond:G
Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G
Bronzen buste 21e eeuw, voorstellende een Duitse soldaat op marmeren voet, 20cm in goede staat
Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G
Twee antieke bronzen bustes, omstreeks 1900, lachende en huilende jongen 19cm. Cond:G
Drie decoratieve messing olifanten 2e helft 20e eeuw in goede staat 17-28cm.
Antieke Weense Goldscheider (Friedrich Goldscheider) terracotta buste van een meisje, groen/brons gepatineerd, ontwerp van steen nr 2635 65 25/8, in goede staat 41x37x19cm
Art Deco beeld omstreeks 1930, moeder met kind op marmeren sokkel(compositie metaal) 27x41x10cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, gebonden man, gesigneerd W. Lehmbruck, 37cm. Cond:G
Twee moderne bronzen beelden, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd M. Rensink Holten nr 13/20, 2 kleurig gepatineerd, 12 cm. Cond:G
Grote bronzen eend op marmeren voet 21e eeuw gesigneerd Francois Pompon, in goede staat 37x31x18cm.
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat
Negentiende eeuws figuur, Arabier met snaarinstrument, 4 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, mooi kwaliteit, in goede staat 50cm.
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, de denker, naar Rodin, in goede staat 25cm.
Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een uil op boek, gesigneerd Christian marochetti, in goede staat 34cm.
Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G
Mooi 18e eeuws Barok snijstuk, vrouw, putti en hond, bij bloemenkorf en boom, originele polychromie, in goede originele staat 35x21x13cm.
Grote bronzen boekensteun met marmeren basement 21e eeuw, voorstellende een uil in Art Deco stijl, gesigneerd Fernandez 35cm. Cond:G
Grote bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een naakte Griekse man met Lyra 45cm, in goede staat
Edward William Wyon 1811-1805, mythologische scene, bronzen plaquette op natuursteen, 3.5xø18cm. in goede staat
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een herder met mantel, door J. Mengue, Jean Marie Mengue 1855-1949, in goede staat 26,5cm.
Groot houtgestoken Afrikaans beeld 20e eeuw gesigneerd A Prophof 154cm.
Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G
Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.
Antieke Arabische figuur, man met instrument, omstreeks 1890, 2 kleurig gepatineerd, compositie metaal, mooie kwaliteit 60cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur putti met bijl op rood marmeren voet, omstreeks 1880 14cm. Cond:G
Grote bronzen centaur met naakte dame op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw 51cm.
Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G
Antiek Duits bronzen beeld op marmeren sokkel, omstreeks 1920, door Küchler, titel: Veni Vidi Vici(deel degen mist) 38cm Cond:G
Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G
Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm
Drie oude Chinese bronzen figuren van hoogwaardigheidsbekleders, 20e eeuw in goede staat 6-6,5cm Cond:G
Twee antieke compositie metalen figuren, dame met pinakel, heer met hoorn des overvloeds, omstreeks 1880, 26cm. Cond:G
Antieke albasten buste omstreeks 1900-1930 door P.Conti (Italie) buste van jongen met medaille 22cm. Cond:G
Twee kleine bronzen baby bustes, op marmeren sokkel omstreeks 1900, lachende en huilende, 11cm. Cond:G
Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel, jongeman met jas onder arm, op klompen omstreeks 1900 15cm. oude breuk voet. Cond:R./G
Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws, houtgestoken beeld, voorstellende een man met blaasinstrument, Bretons 39cm. Cond:G