Schaal gemaakt uit een struisvogel ei op zilveren ovale voet met filetrand, een zilveren rand met beugel, met filetrand. Gemerkt Simons juwelier. 16x12x16cm. ca 216 gram. In goede staat
Opengewerkte zilveren schaal, 916/000, ovaal model met bloemvazen, spijlen en floraal decor. 33x25x6,5cm. ca 240 gram. 20e Eeuw. MT.: José A.Agruna. In goede staat
Twee zilveren cabaretten, 800/000, set van twee rond gecontourneerde modellen, geplaatst op 4 krulpoten. ø 23x3cm. ca 711 gram. In goede staat.
Grote zilveren haan, >800/000, voorzien van een Frans importteken. 25x11x18cm. ca 587 gram. In goede staat