Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Zilveren melkkan 286
Zilveren melkkan
Startprijs 80 EUR
WMF ijsslepels in cassette 285
WMF ijsslepels in cassette
Startprijs 30 EUR
Zilveren kandelaar en fotolijst 284
Zilveren kandelaar en fotolijst
Startprijs 60 EUR
Lot zilveren bedels, sleutelhanger 283
Lot zilveren bedels, sleutelhanger
Startprijs 50 EUR
Lot zilveren bijbelsloten 282
Lot zilveren bijbelsloten
Startprijs 100 EUR
Lot zilveren lepeltjes 281
Lot zilveren lepeltjes
Startprijs 70 EUR
Zilver vergulde gebaksbestek 280
Zilver vergulde gebaksbestek
Startprijs 80 EUR
Zilveren soepsleef 279
Zilveren soepsleef
Startprijs 60 EUR
Zilveren lepel en vork met figuren 278
Zilveren lepel en vork met figuren
Startprijs 40 EUR
Lot messen met zilveren heft 277
Lot messen met zilveren heft
Startprijs 60 EUR
Zilveren schaal 276
Zilveren schaal
Startprijs 120 EUR
Opengewerkte zilveren schaal 275
Opengewerkte zilveren schaal
Startprijs 120 EUR
3 Zilveren rammelaars 274
3 Zilveren rammelaars
Startprijs 40 EUR
Zilveren borrelglaasjes 273
Zilveren borrelglaasjes
Startprijs 60 EUR
3-Delig zilveren koffieservies 272
3-Delig zilveren koffieservies
Startprijs 400 EUR
Tafelstuk met opalineglas 271
Tafelstuk met opalineglas
Startprijs 200 EUR
Lot antieke parfumflacons (5x) 270
Lot antieke parfumflacons (5x)
Startprijs 30 EUR
4 Brillen 269
4 Brillen
Startprijs 80 EUR
Drie delen zilverwerk 268
Drie delen zilverwerk
Startprijs 30 EUR
Bestekkist + bestek, 1930 267
Bestekkist + bestek, 1930
Startprijs 60 EUR
Lot bestek met parelmoer, 10 x 266
Lot bestek met parelmoer, 10 x
Startprijs 80 EUR
2 Zilveren houders met blauw glas en 2 lepels 265
2 Zilveren houders met blauw glas en 2 lepels
Startprijs 40 EUR
Lot divers zilver 264
Lot divers zilver
Startprijs 60 EUR
Zilveren doos 263
Zilveren doos
Startprijs 60 EUR