H.C.C Bogman Den Haag 1861-1921 stadsgezicht Zierikzee met figuren olieverf op linnen 41x31cm Cond:G
Appel, Cobra achtige houten sculptuur, opgebouwd uit diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 86x62x5cm. in goede staat Cond:G
Corneille, houten cobra stijl sculptuur, opgebouwd met diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 52x53x9cm. in goede staat
Jacques Witjens 1881-1956, boerderij met kippen, en boer bij deuropening, olieverf op paneel 20x30cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 gezicht op oud Almelo, olieverf op paneel 76x60cm Cond:G
Ru van Rossum '86, 1924-2007 Amsterdam, titel: Griekse variaties VIII Daedalus en Icarus nr 3/5, epreuve d'artiste, ingekleurde etd op papier 70x49cm. Cond:G
Bep Toscani 93, nr 22/35 (geb.1940) abstracte compositie, lithografie op papier 88x58cm Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, Barok, Jezus met engelen olieverf op linnen 36x28cm Cond:G
Gerlovina 21e eeuw paarden bij drenkplaats, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
W. Simmerik, titel: bevrijdingsdag 1949, olieverf op linnen 55x60cm. Cond:G
Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G
Schilderij Jacques Pelletier 1809-1991, brug over de Seine, olieverf op paneel 60x35cm Cond:G
A. van Dijck omstreeks 1920, bomschuiten op zee met vissers, beschadigd 45x55cm Cond:M
Fritz Köhler 1887-1971, Düsseldorf, Duitse school, Duits riviergezicht, met twee zeilboten en figuren langs de kade, olieverf op linnen, 40x50cm.Cond:G
Jan van Rhijnen Den Haag 1859-1927, Haven Dordrecht, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Siegfried.... onduidelijk verso Siegfried pinxit Berlin Weihnacht 1926 portret Madeleine olieverf op linnen 51x65cm Cond:G
H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
H.P Groen 1886-1964, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50,5cm. Cond:G
Salvador Dali 1904-1989 nr 219-300 surrealistisch landschap, verso certificaat , lithografie op papier 48x38cm Cond:G
Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G
G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G
Thomas, met certificaat, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G
Pit van Loo 1970 Winsum 1905-Haren 1991(nieuwe realist) abstracte compositie, plakkaatverf op paneel 39x58cm Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Johannes Christoffel Vaarberg, Weesp 1825-1871 Amsterdam, heren portret, olieverf op paneel, 35x45cm. Cond:G
Modern ongesigneerd werk, tulpen, olieverf op linnen 120x100cm. Cond:G
Salvador Dali 1904-1989 Epreuve D'artiste surrealistisch landschap, met verso certificaat lithografie op papier 48x38cm Cond:G
Xandra Donders 1962 (quasi-realistische minerva) landschap met dorp en figuren, acryl op papier 98x88cm. Cond:G
Otto Scheuerer 1862-1934 München Duitse school, twee hazen in de sneeuw, olieverf op paneel 21x16cm Cond:G
Mikolov 1932 Russische school, landschap met figuren, olieverf op linnen 35x53cm. Cond:G
Raffaele Rossi 1956 Italie, verso Raffaele Rossi 1997 Angeli, Oosterse voorstelling abstract olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Arie Johannes Veldhoen nr 25/30 1934, Negroïde vrouw, lithografie op papier 33x30cm Cond:G
Jan van Rossum 2007, abstract landschap met bomen, olieverf op linnen 100x100cm. Cond:G
Jan van Rossum 2006 abstract landschap, gemengde tecniek op linnen Cond:G 100x100cm
Jan van Rossum 2006 abstract landschap, olieverf, gemenge techniek op linnen 100x100cm Cond:G
Cor Vredenberg, Vierhouten 1911-1994 Zwolle, stilleven, scheepsruim met kruiken, stormlampen etc. olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Zeldzame 16e/17e eeuwse Hollandse landkaart, handingekleurd, van Dockum door J. Blaeu, F de Wit amstel'odami 54x41cm. Cond;G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart, Frisia Occindentales 1622, met stadswapens, incisia a Ptero Harlingse+Johannes Lamrinck, beetje gekreukt, ets op papier 57x44cm. Cond:G
Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, duin landschap met boom 122x80cm olieverf op paneel Cond:R/G
Gerbrand Frederik van Schagen 1880 -1968, landschap met boerderij, boer en kajuitboot, olieverf op paneel 21x18cm Cond:G
Eric jan Kremer, Formule 1 Michael Schumacher, olieverf op linnen 120x180cm Cond:G
Elie Bernadac 1913-1999 Franse school, hut in de besneeuwde bergen, olieverf op linnen 48x55cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws, Italiaans landschap met vee bij Romeinse Ruine, olieverf op linnen, 44x63cm. Cond:R/G
Twee grote 19e eeuwse jachtprenten, vossenjacht, Gone away 1905 by Mess Fores London, catch em who can 1905 by Mess Fores London, 58x29cm. en 74x24cm. Cond;G
A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G
G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G
Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, herderin op zandpad met twee koeien, olieverf op linnen 60x85 Cond:G
Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G
B. Pegot 1830-1900, twee figuren boven in de bergen, olieverf op paneel 22x14cm Cond:G
Schilderij, onduidelijk gesigneerd, Duitse school met bijbelse voorstelling met vele figuren, olieverf op linnen 95x60cm Cond:G
P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm
Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Sam Dean (samuel 1895-1938) Engeland The saw mill, olieverf op paneel 28x22cm Cond;G
Ongesigneerd 18e eeuws, verso Albert Cuyp, landschap met wegwijzer en figuren, inschilderingen, en craquele 75x58cm. Cond:M
Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Ets Jongkind 1875, originele ets 19e eeuw met watermerk, schaatsers bij molen, kinderdijk, ets op papier 24x16cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw van Ellas?boerin met kalf langs de beek, olieverf op linnen 85x50cmCond:G
Stroebel/Straebel? 19e eeuws, afgeschoten haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G
Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G
Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht met zeilboten, olieverf op linnen 66x45cm. Cond;G
H. Bosch 19e eeuw, kaartenspeler bij kaarslicht, olieverf op paneel 20x15cm Cond:G
Peter Paul Müller-Werlau (Duitse School 1864 - 1945), olieverf op linnen, getiteld "Burgen an der Mösel" Cond.: G 70x55cm.
Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G
Edward Armfield, Engelse school 1817-1896, twee terriers op vossenjacht, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G
Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G
Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1800, verso Prinzessin Sachsen-Hildburghausen met hondje, (inschilderingen) 53x68cm. Cond:M
Vijf Lithografien(serie) Gunther Tuzina, Hamburg 1951, oude verkoopprijs Fl. 5250,00, vijf abstracte composities, verso originele etiketten, litho op papier 31x27cm. Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers, Rotterdam 1828-1893 stilleven met glas en fruit op tafel, olieverf op paneel 41x32cm Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuws Italiaanse school, moeder leest kind voor, met kapitale vergulde lijst, olieverf op linnen 75x70cm Cond;G
Adriaan Herman Gouwe, Alkmaar, 1875-1965, Tahiti. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen, 94x48cm. Cond.: R-G
Jacob Maris Den Haag 1837-1899 Karslbad, eenden bij slijpsteen, olieverf op paneel 24,5x22,5cm Cond:R/G
P. Verschuur omstreeks 1940(broer Cor Bouter?) vee langs de Maas, olieverf op linnen 100x90cm Cond:G
Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeen olieverf op linnen 43x54cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G
Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman, bad Kreuznach 1897-1987 Zeegse, twee jonge meiden met hoofdbedekking, olieverf op paneel 52x36cm. Cond:G
Ton schulten, origineel, verso etiket, chez moi Ton Schulten, galerie international nr 468 92/72 Fl. 8400,- stadsgezicht, olieverf op linnen 92x72cm Cond;G
Charles Hoguet, 1821-1870 Belgische school, besneeuwd landschap bij avond, Olieverf op paneel, 24x16,5cm.Cond:G
Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Klaas Bernink 1978, 1913-1996 Enschede, titel: Kamperzeedijk west III, (in de winter) acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G
Alfred Olsen 1854-1932, haven van Kopenhagen met vele schepen en figuren, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G
Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez- moi, Ton Schulten galerie internationaal no 381 160/110cm- dorpsgezicht bij avond, olieverf op linnen 160x110cm.
Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G
Louis Mayer Fecit, 1791-1843, Duitse school. Een strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. 88x48 In goede staat.
Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G
Constant Artz 1870-1951 Soestdijk, moeder eend met kroost, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Adolf le Comte, 1850-1921 Belgische school, havengezicht met stoomboot en figuur, olieverf op paneel, 29x23cm. Cond:G