Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Ralf Timber, Terriër met halsband 1412
Ralf Timber, Terriër met halsband
Startprijs 50 EUR
Leo Dekker, Egyptische prinses 1411
Leo Dekker, Egyptische prinses
Startprijs 50 EUR
J. Soleil?, Riviergezicht 1408
J. Soleil?, Riviergezicht
Startprijs 500 EUR
José Marin, Winters landschap met wolven 1407
José Marin, Winters landschap met wolven
Startprijs 1.250 EUR
Karel Appel, Abstract 1404
Karel Appel, Abstract
Startprijs 500 EUR
Hollandse School, Figuren bij kanaal 1402
Hollandse School, Figuren bij kanaal
Startprijs 90 EUR
J. Bruid, Driemaster op zee 1401
J. Bruid, Driemaster op zee
Startprijs 80 EUR
2x F.A. Putman Cremer, Windmolen/Parkgezicht 1399
2x F.A. Putman Cremer, Windmolen/Parkgezicht
Startprijs 50 EUR
H. Koolen, Dorpsgezicht met windmolen 1398
H. Koolen, Dorpsgezicht met windmolen
Startprijs 60 EUR
Annica Koot, Industriële compositie 1397
Annica Koot, Industriële compositie
Startprijs 30 EUR
Wim Schulmacher, 1894 - 1980 1395
Wim Schulmacher, 1894 - 1980
Startprijs 80 EUR
Cor Veenstra, Portret meisje 1394
Cor Veenstra, Portret meisje
Startprijs 100 EUR
Cor Veenstra, Stilleven met appels 1393
Cor Veenstra, Stilleven met appels
Startprijs 150 EUR
Cor Veenstra, Zeilboten te Veere (pastel) 1392
Cor Veenstra, Zeilboten te Veere (pastel)
Startprijs 80 EUR
2x Gravure, 17e - 18e Eeuw 1389
2x Gravure, 17e - 18e Eeuw
Startprijs 50 EUR
Boek Jan te Wierik, Ik houd van snoep 1388
Boek Jan te Wierik, Ik houd van snoep
Startprijs 50 EUR
Anton Heyboer, Spetterkip 1387
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 160 EUR
B. Retaux, Marrakech met figuren 1386
B. Retaux, Marrakech met figuren
Startprijs 160 EUR
Leo van Vught, Koolmees op besneeuwde tak 1385
Leo van Vught, Koolmees op besneeuwde tak
Startprijs 160 EUR
Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt 1382
Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt
Startprijs 100 EUR
Jef van Leemputten, Pluimvee 1377
Jef van Leemputten, Pluimvee
Startprijs 140 EUR
Jan van Heel, Stad met rivier, figuren en brug 1375
Jan van Heel, Stad met rivier, figuren en brug
Startprijs 50 EUR
Onduid.gesign., Eenden 1374
Onduid.gesign., Eenden
Startprijs 70 EUR
Frans Smissaert, Duinlandschap met paardenkar 1371
Frans Smissaert, Duinlandschap met paardenkar
Startprijs 200 EUR