Antieke, grote Chinees porseleinen vaas met pioenroos decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese trekpot met floraal/dieren/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 7 x 12,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha + tekst decor. Circa 1880. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen gemberpotten met houten deksel en landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met floraal decor + gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Lot met zeven stuks diverse oude Oosterse/Chinese spekstenen/natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Boeddhistisch. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.
Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...
Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal/draak decor. 18e Eeuw. Haarlijn + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 2...
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Cheng lung roomkan, haarlijn + chip. 1x Kang xi kom, bodemmerk, bodemrand schade. 1x 18e Eeuwse pot met floraal decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In rede...
Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Haarscheuren + tuit beschadigd. Afmeting: 11,8 cm. In matige staat.
Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung kop + schotels. Floraal decor. Afmeting: 6 - Ø 13 cm. In goede staat.
Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.