Achttiende eeuws Chinees porseleinen warmhoudschaal met Europees decor (transition) in goede staat 4x24ø
Oud vijf delig porseleinen cacao servies, Droste cacao 20e eeuw, tablet, cacao kan, twee kop en schotels en een los kopje 7-40cm Cond:G
Antiek servies met blauw en gouddecor omstreeks 1850, bestaande uit koffiekan,theekan,roomkan,11 kop en schotels, schaal, suikerdekselpot (oor eraf, wel erbij) (goud sleets) 5-25cm Cond:R/G
Vroeg 19e eeuws porseleinen Biedermeier/Empire servies Handbeschilderd met landschapsdecor, bestaande uit: theepot, grote roomkan, suikerdekselpot, grote schaal met barst, 6 kop en schotels waarvan ee...
Negentiende eeuws Duits porseleinen handbeschilderd Biedermeier servies omstreeks 1840, met figuren, landschappen en goud decor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, en zes kop en schotels 7-18...
Stadt Meissen porselein serviesgoed omstreeks 1930 drie dekselterrines en 12 borden (zes diepe en 6 platte borden, beschilderd met floraal en gouddecor 24-33cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen zeshoekig met landschappen en figuren gemerkt WK 4 '36 24x11x11cm Cond:G
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Rose porseleinen krekeldoosje met figuren en bloemendecor, in goede staat 6-12cm
Oude Droste cacao set 20 eeuw, tablet, cacao kan, en drie kop en schotels in goede staat 7-36cm Cond:G
Zeer grote oud Delft polychrome beschilderde apothekers dekselpot Electuarium tamarindorum compositum met floraal decor 20e eeuw 58cm Cond:G
Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G
Oude Majolica bloempot met zuil 20e eeuw met florale decors, 6 hoekig 78cm Cond:G
Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G
Kang Xy theepot met rondom figuren in landschapsdecor (grote chip bij deksel) 9,5x14x9,5ø Cond:R/G
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Kang Xy gemerkte dekselpot met vogel en floraal decor, 17e-18e eeuws(haarlijn) 14x10ø Cond:R
Antieke Chinese Cheng Lung trekpot met figuren in boot decor omstreeks 1800, hengsel kapot 14x18,5x10,5ø Cond:R
Twee grote blauw geglazuurde societe ceramique Maastricht vazen omstreek 1905 door Henri Breedveld, decor Rembrand en zijn Vrouw beide in goede staat 50x22ø Cond:G
Zeldzame familie Rose Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuws, 6 kopjes 5 schotels met bever en floraal decor beschadigingen Cond:R/G
Negentiende eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaasdecor in goede staat 5x28ø Cond:G
Twee grote 18-19e eeuwse Chinese Kang Xy stijl vazen, figuren in landschapsdecor 36x17ø (beschadigingen/restauraties) Cond:R/G
Vijf delig antiek Delfts kaststel, 3 dekselvazen en 2 vazen, gemerkt de lampetkan 18e-19e eeuws met floraal decor. In goede staat 27-40cm
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen kraantjeskan met goud en floraal decor, kraantje met vis in zeer goede staat 31x15ø deksel vakkundig gerestaureerd
Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm