Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.
Lot met 27 wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; blauw-wit en mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder meer 5x polychrome chinoiserie . Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote, 19e eeuws neo renaissance fayence pronk dekselvaas. Met ramskoppen en figuren in landschap decor rondom. Delft. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Sarreguemmes wandschotels van keramiek. Eén chip bodemrand. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.
Collectie met wit porseleinen paarden. Aantal: 27 stuks. Italië/Duitsland. Ongemerkt. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
3-Delig antiek fayence Boch kaststel met floraal decor. België. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 40 cm. In goede staat.
Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse fayence pendule met floraal decor en fratzen. Neo renaissance, historisme. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige polychrome aardewerken set voor bloemen. Circa 1900. Gemerkt Czechoslovakia. Floraal decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Haarlijn. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse fayence wandschotels. Delfts + Makkum. 1x Delfts, circa 1880, laatste avondmaal, neo renaissance. 1x Makkum Tichelaar, circa 1880, figuren in interieur, randglazuurschade....
Acht Franse Limoges borden met floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Delftse fayence tabakspot met figuren decor + opschrift Tabac de Teonka. Afmeting: H 42 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. U. NUTRIUM + U. STYRAC + U. ALTH + U. ALB. RASIS. Haarlijnen. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met paauw decor. 1x E. DE. SUCC: ROS: en 1x AX. HIRCI. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. 1x KPM theepot, circa 1900, beschadigd. 1x Meissen tablet, 20e eeuw, goed. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In matig + goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met visser decor. Met bodemmerk. Zonder deksel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts fayence polychrome kaststel met visser decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 25 - 37 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence tabakspot 'Pompadoer'. Met bodemmerk drie klokken. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Lot met 54 stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Jugendstil. Polychroom. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Lot met drie antiek bisquit porseleinen vazen met figuren. Circa 1900. Eén vaas mist stukje bloemrank, rest goed. Afmeting: 20 - 29 cm.
Twee antieke majolica bloempotten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x Ø 23 cm. / 29 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Groot Italiaans Napels porseleinen figuur. Schommelende putti's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 42 x 18 cm. In goede staat.