19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Friese schotel met spreuk 'Het sterven is ons aller deel, maar hoe te sterven dat scheelt veel'. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Grote Makkum Tichelaar wandplaquette met arreslee decor. 19e Eeuw. Randglazuur schade. Afmeting: 62 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse polychrome steengoed wandborden met spreuken. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Duits porselein met zwiebelmuster decor. 15 Delen. Circa 1900. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Petrus Regout kastkommen. Decor met goud. Circa 1880. Afmeting: 10,7 x Ø 22,5 cm. 1 Kom in goede staat, 1 kom heeft stukje gelijmd.
Zeldzaam Petrus Regout Maastricht herinneringsbord. 1924 Indië, 'Zoo de ouden zeilden, vliegen de jongen'. Afmeting: Ø 25,7 cm. In goede staat.
Antieke Delftse schotel met voorstelling van het eiervrouwtje, naar H. Bloemaert. Schilder J. Rd. Afmeting: Ø 41,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws porseleinen wandelstok-knop. Saint Cloud Frankrijk. Circa 1730. Floraal decor. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
Twee grote Herend porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje met engel (goed). 1x Stierenvechter (hoorn beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Rozenburg Den Haag polychrome platelen vaas met floraal (jugendstil) decor. Circa 1910. Gerestaureerd. Afmeting: 28 cm. In redelijk/goede staat.
Drie keramieken melkschenkkannen. Ontwerp van Hildo Krop. 'Melk is goed voor elk'. 20e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Grote antiek polychrome jugendstil oorvaas met zweepslag/floraal decor. Circa 1900. Zuid Holland. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delige Arnhem platelen rookset. Decor Velria Antonne. Circa 1910. Eén kleine restauratie. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.
Groot Herend porseleinen figuur. Madonna met kind. Art Nouveau-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Lot porseleinen rest servies. Divers. Oud/antiek. Onder andere; Duitsland et cetera. Onder meer; po, schalen, kop + schotels. Circa 15 delen. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Mobach steengoed baardmankruik met bruin glazuur. Naar 17e eeuws Duits voorbeeld. Circa 1920. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijf antiek Hollandse keramieken kastkommen Maastricht, Petrus Regout. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. 2x Haarlijn. In goede staat.
Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht kopjes met ruiters/pagode chinoiserie decor. Circa 1880. Afmeting: 6,5 - 12,5 cm Ø. In goede staat.
Twee delen antiek porselein. Duitsland. 1x Lampenvoet met figuur, goed. 1x Jager met jachthoorn en honden van Volkstedt-Ruddstadt, beschadigd. Afmeting: 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Duits porselein. Figuren. Volkstedt-Rudolstadt. Bloemenverkopers met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen/keramieken (Schertz)kannen, (chocoladekan), in poezenvorm. 20e Eeuw. Onder meer 2x Duitsland. Afmeting: H 17 - 23 cm. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Man met tuba. 20e Eeuw. In goede staat. Afmeting: 32 cm.
Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland/Engeland. 1x Waarschijnlijk Höchst, beschildering slijtage + chips. 1x Twee vogels, waarvan één gemerkt Bristol, eind 18e eeuw, minimale chip bloemen. Afmeti...
Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland. 1x Papegaai van Karl Ens. 1x Papegaai Dresden. 1x Kleine tropische vogel Dresden, staat beschadigd. Afmeting: 13 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee figuren als dekseldoos. Eén lampenvoet. Eén figuur. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse bisquit Napels porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. 1x Vrouw met kind, Flavina Vero Porcellane. 1x Geitenhoeder. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje Dresden, geen beschadiging gevonden. 1x Bloemenmeisje filigrain jurk, minimale beschadiging jurk. 1x Danseres, gemerkt F met kroon. Mogelijke beschadi...
Lot met oude/antieke porseleinen figuren. Divers. Onder meer; Duitsland, Frankrijk. Onder andere; Kaiser, Hutschenreuther, Gerold & Co. Tettau. Dresden, Napels. Drie gaaf. Vier met minimale beschadigi...
Drie antieke apothekerspotten van porselein met goudrand. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal Studio Line porseleinen servies met vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. 20e Eeuw. Onder andere; Bavaria + Frankrijk et cetera. Floraal/goud decor. Afmeting: 11 - 32 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek porselein. 1x Dresden fruitschaal, floraal/goud decor, tweede helft 20e eeuw. 1x Porseleinen tazza met verguld brons, Frankrijk, circa 1890, haarlijn. Afmeting: 17 - 28 cm. In re...
Lot met Duits porselein. Bestaande uit: Mosterdpot met zilveren deksel, Bow Duesburg, 18e eeuw. En vier borden van K. Schumann Berlin, handbeschilderd, floraal decor, circa 1900. Afmeting: 10 - 19,5 c...
Antiek porseleinen K.P.M. parfumfles met letter P + K.P.M. merkteken. Circa 1800. Duitsland. Eén chip onderrand. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Neapel porseleinen dekseldoos met putti en vergulding. Afmeting: 6 x 13 x 5,5 cm. In goede staat.
Antieke Paris 131 figurengroep. Romantisch paar met putti in de boom. Beschadiging aan jurk + boom. Afmeting: 33 x 26 x 18 cm. In redelijke staat.
Duitse Meissen porseleinen figurengroep uit de Knauf tijd. H. 36.40. Circa 1880. Enkele chips aan bloemen, verder goed. Afmeting: 13 x 11,5 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits K.P.M. porseleinen figurengroep. Jongen en meisje met bloemenmand. Eén vinger mist + chip bloemen. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil-stijl vaas met vrouw en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Royal Copenhagen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Boek lezen. Afmeting: 17 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen spiegel met opgewerkte rozen en putti. Circa 1900. Chips aan bloemen. Sitzendorf gemerkt. Afmeting: 41 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Onder andere; grote schaal stadt Meissen. 1x Schotel Stadt Meissen. 1x Schotel Meissen. 1x Gemerkt H. Afmeting: 11 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Delftse fayence tabakspotten. Porto Rico. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke 4-pas tegeltableau's. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Lot met 27 wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; blauw-wit en mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met landschap tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met antiek polychrome tulpen tegels. Circa 1900. Aantal: 8 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Mooi lot art deco tegels 150 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.
Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met ruiter tegels. Aantal: 8 stuks. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 20 stuks antieke Friese waterschap tegels. Circa 1880. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met twintig antieke tegels. Diverse voorstellingen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Lot van 40 stuks bloempot tegels. Divers. 18e Eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Hollands 6-pas fayence tegeltableau met skûtsje zeilboot. Chips omranding. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.
Antiek neogotisch tegeltableau met Maria, in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: 90 x 45 x 10 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts fayence kaststel met dorpsgezicht decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Enkele restauratie. Afmeting: H 24,5 - 35 cm. In goede staat.
Antiek Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt met een De Klaauw teken. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 22,5 - 33,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig fayence kastel. Makkum. Holland. Floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Lot met 134 stuks Hollandse witte wandtegels, zgn. witjes. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Franse polychrome fayence geisha met bodem monogram P:P. Hoofd gelijmd. Afmeting: 15,3 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Delftse fayence potten met chinoiserie decor. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence apothekers schenkkan met pauw decor en 'Papaver. RHE'. Voet gerestaureerd. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met Friese arreslede. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met afbeelding van Fries paardenspan. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Twee piedestals met 18e eeuwse mangaan landschap/figuren decor tegels. Aantal: 57 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Tabac D'Scholte. Afmeting: 24,5 x 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.
Set van drie 18e eeuwse Delftse schotels met bloemvaas decor + bodemmerk + de metaale pot. 1756 - 1775. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse fayence albarello apothekersvaas met vogel/faunkop decor. T. Alkekenci. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws polychrome fayence apothekerspotten met deksel. 1x Fruct. Piper. Caud. 1x Metal. Divers. Randschades. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel zonder deksels. Met decor van paard in landschap. Gemerkt lampetkan. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Delftse Porceleyne Fles wandplaquette met voorstelling naar de schilder Mesdag. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren decor. Eén vaas gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met decor van schaatsers. Gemerkt M:Q. (+ extra deksel). Afmeting: H 22 - 36 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen schalen met Streublümchen decor en goudrand. Knauf tijd. Circa 1900. Kleine schaal heeft chip. Afmeting: Ø 21 - 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder meer 5x polychrome chinoiserie . Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauf tijd. Circa 1880. Afmeting: 11,8 x 11,6 x 7,4 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bokalen van porselein met bronzen zwanen. Figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Zeer grote en zeldzame Italiaanse Albarello uit de 18e eeuw. De voorkant is geheel gedecoreerd met een Italiaans stadsgezicht. Enkele chips, verder goed. Afmeting: H 31 x Ø 23 cm.